×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. janvāris, 2016
Drukāt

“Bez Tabu”: Aizputē parādījies pedofils (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Gada nogalē nelielo Kurzemes pilsētu Aizputi pārsteigusi nepatīkama ziņa: iespējams, tajā uzradies pedofils, ziņo raidījums “Bez Tabu”.

Skolā bērni brīdināti, ka ielās jāuzmanās – esot notverta desmit gadus veca meitenīte, viņai aizspiesta mute, bet garāmgājēja mazo izglābusi.

Aptaujātie Aizputes iedzīvotāji raidījumam atzinuši, ka par šo gadījumu ir dzirdējuši, arī Valsts policijā apstiprina, ka uzmākšanās notikusi.

Trešās klases skolniece, beigusi nodarbību Aizputes mūzikas skolā, pulksten piecos vakarā devusies satikt tēti, kurš nācis meitu sagaidīt. Uz slikti apgaismotas ielas meiteni pārsteidzis kāds vīrietis, kurš aizspiedis viņai muti. Par laimi, notikušo pamanījusi sieviete, kura meitenīti izglābusi.

http://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/690065?

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Jo vairāk ziņu lapu, jo vairāk variantu kā vis noticis…

 2. Trešās klases skolniece, beigusi nodarbību Aizputes mūzikas skolā, pulksten 5 vakarā (ir jau tumšs) devusies satikt tēti, kurš nācis meitu sagaidīt. Uz slikti apgaismotas ielas meiteni pārsteidzis kāds vīrietis, kurš aizspiedis viņai muti. Par laimi, notikušo pamanījusi sieviete, kura meitenīti izglābusi…
  ——————————————
  Dīvaini, kāpēc mazā 3.kl. skolniecīte negaidīja tēti skolā, bet devās “sagaidīt tēti” pa vāji apgaismoto ielu?

 3. Strenču pedofīls ir godājams cilvēks-atceramies šo kopš 1983.gada. Nesa uz skolas 1. klasi meitenēm saldējumu,un it kā netīšām sita tām pa dibeniem,un uzmundrināja ar kādu saldu vārdiņu.Zēniem no viņa bija paniskas bailes,jo tos viņš nīda visus kā vienu,un uzskatīja par izdzimteņiem,un tad kad gājām no skolas mājās,izsekoja un kliegdams kādu gabalu skrēja pakaļ.Kādreiz domājām ka tas ir slepkava,bet mūsdienās tas ir skaidrs-pedofīls un viss.

 4. Problēma pastāvēs, kamēr nepazīsim pat kaimiņu
  dzīvoklī aiz sienas dzīvojošos.
  Tik mazā, kā Aizpute var visi viens otru pazīt vaigā.

Draugiem Facebook Twitter Google+