×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

“Bez Tabu” noskaidros, kurš ir īstais Ziemassvētku vecītis

14.12.2016 ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis! Bez Tabu14.12.2016 ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis! Bez Tabu

Publicitātes foto

Vai zini, kurš ir Latvijas Īstais Ziemassvētku vecītis? Noskaidro to kopā ar “Bez Tabu” Latvijā vēl nebijušā konkursā Īstais Ziemassvētku vecītis 25.decembrī plkst 19:10! Raidījumā savā starpā sacentīsies pieci finālisti – gan ar 35 gadu pieredzi, gan senām dzimtas tradīcijām, gan ar vienu svētku pieredzi sarkanajā kostīmā.

Bez šaubām, īstais Ziemassvētku vecītis ir viens vienīgs visā pasaulē, taču viņam ir daudz palīgu, lai svētku laikā pagūtu apciemot katru, kas viņu gaida. Un “Bez Tabu” šajos svētkos nolēmis atrast vislabāko Ziemassvētku vecīti Latvijā, kas ir vislīdzīgākais īstajam vecītim un kura sirdī visspožāk deg tā uguntiņa, ko daudzi sauc par Ziemassvētku brīnumu.

TV3 skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi vecīšiem konkursa finālā, kur pārbaudīsim Ziemassvētku vecīšu svētku garu un spējas tikt galā ar dažādiem uzdevumiem: šķēršļu pārvarēšanā ceļā pie bērniem, svētku noskaņas radīšanā, kā arī, protams, spējā uzminēt bērnu vēlmes attiecībā uz kāroto dāvanu.

Konkursa žūrijā: raidījuma Bez Tabu vadītājs Juris Šteinbergs, Star FM ētera personība, raidījumu un šovu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare, mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks, bet bērnu viedokli pārstāv 11 gadus vecais Eremijs Sējāns.

Ziemassvētku vecīši finālisti:
Jānis Karzauks ir visjaunākais gan vecumā, gan pieredzes ziņā. Viņam ir 23 gadi un pirmo reizi par Ziemassvētku vecīti viņš pārtapa tikai pērn. Tas aizrāva tik ļoti, ka šogad viņš nespēj vairs sagaidīt Ziemassvētkus. Ikdienā Jānis ir basketbola treneris un aizraujas ar kartingu. Par savu īpašo talantu viņš uzskata spēju izturēt lielu salu, kas Ziemassvētku vecītim nav mazsvarīgi!
Renārs Mastiņš ikdienā strādā dažādos amatos, bet viņa lielākie hobiji ir mūzika un snovbords. 39 gadus vecā Renāra īpašais talants ir dziedātprasme. Renārs ir vecītis ar īstu bārdu, ko pirms Ziemassvētkiem speciāli audzē garu. Būt gaidītam un iespēja iepriecināt cilvēkus ir tas, kas liek viņam gadu no gada vilkt sarkano kostīmu un doties pie bērniem
Andris Reizups ir vecītis ar vislielāko pieredzi. Pirmo reizi Ziemassvētku vecīša tēlā viņš iejutās 14 gadu vecumā, un turpina to jau 35 gadus. Būšana par vecīti kļuvusi par ļoti nozīmīgu viņa dzīves daļu. Ikdienā Andris ir pasākumu vadītājs, kurš raksta dzeju.
Māris Trejs ir ieprecējies īstā Ziemassvētku vecīšu ģimenē. Ziemassvētku vecītis ir bijušas viņa sievasmāte, sievasmātes māte un vecmāmiņa. Viņam ir gods būs pirmajam vīrietim ģimenē, kas nēsā sarkano kostīmu! Jāatzīmē, ka šī ir īsta Ziemassvētku vecīšu dzimta – viņiem ir īpaša grāmata, kas piedzīvojusi kara un miera laikus un kur ierakstīti visi bērni, pie kuriem vecītis ir viesojies. Ikdienā 36 gadus vecais Māris ir noliktavas pārzinis, dejo tautas dejas un par savu īpašo talantu uzskata aktiermeistarības un dziedāšanas prasmes.
Elīna Eglīte apgāž stereotipus par to, ka Ziemassvētku vecītis ir vīrietis, jo Ziemassvētku gars, dzirksts un prieks stāv pāri tādām pasaulīgām lietām kā dzimums. Elīnai ir 30 gadi un ikdienā viņa ir klientu apkalpošanas speciāliste, kurai patīk vadīt pasākumus, dziedāt karaoki un likt puzles. Par savu īpašo talantu uzskata skaļo balsi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+