×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

Bez televīzijas nepaliks

Foto - LETAFoto - LETA

Vairāki lasītāji sūdzas par “Lattelecom” pakalpojumiem – gan nevarot sazvanīt “Lattelecom” klientu apkalpošanas tālruni, gan nesaņemot pasūtītās televīzijas programmas. Aija Zariņā Jūrmalā pat sašutumā jautāja, kad beigsies klajā necieņa pret klientiem.

“Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite skaidro, ka pārpratumi radušies tādēļ, ka uzņēmums nebija gatavojies tik pēkšņai un lielai klientu interesei. Kā zināms, mediju koncerns “Modern Times Group” (“MTG”) no jaunā gada nolēma pārtraukt pro-grammu TV3 un LNT bezmaksas apraidi, bet uzņēmums “Baltcom” daļai savu klientu vairs nenodrošināt analogo televīzijas apraidi. “Diemžēl daļa cilvēku TV skatīšanās iespēju izvēli atlikuši uz pēdējo brīdi, tāpēc steidz izmantot “Lattelecom” virszemes TV īpašo piedāvājumu, kas bija pieejams jau no novembra. Liela daļa klientu izvēlas, piemēram, ekonomisko paku ar skatītāju vispieprasītākajiem kanāliem, no kuriem lielākā daļa ir Latvijā veidoti – bez nacionālajiem kanāliem – LTV, LTV7, ReTV, OTV, Rīga TV24 – ir vēl citi vietējie kanāli – TV3, LNT, “Šlāgerkanāls”, “Mūzikas video”, “Sportacentrs”. Šim pakalpojumam ir ļoti laba cena – 6,20 eiro mēnesī, turklāt divus mēnešus iespējams skatīties visas tematiskās pakas bez maksas,” skaidro L. Bite.

Cenšoties maksimāli nodrošināt klientus ar nepieciešamajām iekārtām, “Lattelecom” pēdējo nedēļu laikā arī vairākkārt nācies pārskatīt piegāžu apmērus un termiņus ar gala iekārtu piegādātājiem, tostarp viedkaršu ražotājiem. “Šobrīd darām visu iespējamo, lai jau tuvākajā laikā saņemtu vairākas jaunas piegādes un vēl daļai klientu nodrošinātu trūkstošās viedkartes. Ar visiem tiem klientiem, kuri ir pieteikušies virszemes TV pakalpojumam, sazināsimies individuāli, kolīdz būsim saņēmuši nepieciešamās gala iekārtas,” sola L. Bite, uzsverot, ka bez televīzijas skatīšanās iespējas nepaliks neviens gribētājs.

“Lattelecom” ir izstrādājis vairākus piedāvājumus, kā klientiem jau šobrīd skatīties televīziju, ja īslaicīgi pietrūkst, piemēram, virszemes TV viedkartes vai dekoderu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+