Horoskopi un mistika
Horoskopi

Bezbailīga un sapņaina. Zivju zodiaka zīmes sievietes saderība ar vīriešiem0

Foto: Pexels

Ar Aunu – attiecības ieraduma pēc

Auna vīrieti glaimo, ja Zivju zīmes sievietei ir nepieciešamas viņa vīrišķīgās rūpes un atbalsts. Zivju zīmes sieviete pilnībā spēj novērtēt Aunu kā īstu ģimenes galvu, kurš prot pieņemt lēmumus. Zivju zīmē dzimušas sievietes un Auna zīmē dzimuša vīrieša savienība ir maz iespējama, tomēr, ja viņi viens otru ir iemīlējuši, attiecības var turpināties ilgstoši.

Ar Vērsi – attiecības bez attīstības

Vērsis ir spējīgs trauslajā, bezpalīdzīgajā Zivju zīmes sievietē ieraudzīt savu ideālu, pēc kura viņš ir ilgojies. Arī Zivju zīmes sieviete dažkārt nonāk Vērša valdzinājuma varā, jūtot pret viņu kā kaisli, tā maigumu. Zivju zīmes sieviete Vērsī saskata īstu vīrieti, kas spēj viņu aizsargāt pret visām vētrām, turklāt arī materiāli gluži labi nodrošināt. Vērsis Zivju sievietei sniedz vairāk nekā viņa Vērsim.

Ar Dvīņiem – pašplūsmas attiecības

Zivju zīmes sievietes un Dvīņu zīmes vīrieša savienība ir sastopama ļoti reti. Par klupšanas akmeni viņu laulībā var izvērsties Dvīņu vīrieša nevēlēšanās uzņemties ģimenes galvas funkcijas un pieņemt lēmumus, savukārt Zivju zīmes sieviete arī nav noskaņota no rīta līdz vakaram rosīties pa māju. Dvīņu vīrietis mīl Zivju sievietē viņas trauslumu, savukārt viņa piever acis uz Dvīņa vājībām.

Ar Vēzi – attiecības, kur katrs dzīvo savā pasaulē

Kaut arī pirmajā brīdī jutekliskais Vēža zīmes vīrietis un sapņainā Zivju zīmes sieviete šķiet ļoti saderīgi, patiesībā tā nav. Viņiem abiem kopā ir patīkami un labi, viņi spēj runāt par visu ko un var arī kopīgi paklusēt. Klusēšana var kļūt par attiecību klupšanas akmeni, jo gan Vēzis, gan Zivis savu neapmierinātību drīzāk apslēps, nekā atklāti izrādīs, un tas viņus atsvešinās.

Ar Lauvu – pretstatu attiecības

Viņi ir tik dažādi, ka dīvaina šķiet jau abu satikšanās, bet gluži neticama ir vēlme būt kopā. Ja nu tomēr valdonīgais Lauvas zīmes vīrietis Zivju zīmes sievietē ir atradis objektu, kuru mīlēt un par kuru rūpēties, bet viņa ir gatava pieņemt Lauvu tādu, kāds viņš ir, un nodot viņam ģimenes vadības grožus, tad Lauvas vīrieša savienība ar Zivju sievieti var izveidoties visai stabila.

Ar Jaunavu – ērtās attiecības

Trauslajai Zivju zīmes sievietei patīk, ka par viņu rūpējas, un apzinīgais un strādīgais Jaunavas zīmes vīrietis ir tieši tāds. Ja Zivju zīmes sieviete Jaunavas zīmes vīrietī saskata savu ideālu, viņš ir gatavs šīs sievietes labā darīt visu – gan mīlēt, gan rūpēties par viņu. Dažkārt viņš strādā par diviem un vēl uzņemas lielāko daļu mājas darbu, dodot iespēju Zivju sievietei nodarboties ar sirdij tuvām lietām.

Ar Svariem – attiecības bez nosacījumiem

Var apšaubīt, vai nepastāvīgais Svaru zīmes vīrietis un sapņainā Zivju zīmes sieviete spēs viens pret otru izturēties pilnīgi atklāti. Tomēr dzīve parāda, ka arī abu partneru iekšējā nepieciešamība pēc neatkarības un personiskās brīvības alkas nespēj viņus izšķirt daudzus laulības dzīves gadus. Parasti Zivju zīmes sieviete sīkumu dēļ ķildoties nesāk, bet Svaru zīmes vīrietis atbalsta visas viņas radošās ieceres.

Ar Skorpionu – līdzsvara attiecības

Zivju zīmē dzimušas sievietes un Skorpiona zīmē dzimuša vīrieša savienība ir reti sastopama. Viņu starpā pastāv enerģijas apmaiņa, kas ļauj atrasties savstarpējā saistībā. Skorpions prot uzspiest savu domu un pārliecību, bet Zivju zīmes sievietei raksturīga dzīva iztēle, kas spēj Skorpionu saprast. Zivju sievietei piemīt Skorpionam tik nepieciešamais miers un lēnprātība.

Ar Strēlnieku – sarežģītas attiecības

Zivis un Strēlnieks patiešām ir ļoti atšķirīgas būtnes. Diezin vai šie cilvēki spēj viens otra cerības attaisnot. Strēlnieka zīmes vīrietis ir neliekuļots un dzīvespriecīgs, bet Zivju zīmes sieviete – sapņaina un noslēgta. Tāpēc šajās attiecībās visbiežāk raksturu nesaskaņa traucē viņiem palikt kopā. Pēc Strēlnieka domām, ideālai sievietei jābūt tikpat jautrai, dzīvespriecīgai un pozitīvi domājošai, kāds ir viņš pats.

Ar Mežāzi – attiecības bez asumiem

Lai gan abu raksturā ir atšķirības un ilgstoša savienība iespējama reti, Mežāža vīrietim un Zivju sievietei ir kāda rakstura līdzība, kas var viņiem palīdzēt rast kopēju valodu. Neatlaidīgais, vīrišķīgais Mežāzis un trauslā Zivju sieviete noteikti spēj kopdzīvē nogludināt visas nesaskaņas un raksturu grumbuļus, tajā pašā laikā izceļot katra pozitīvās īpašības.

Ar Ūdensvīru – pārlieku emocionālas attiecības

Saistītie raksti

Šī ir pamanāma un emocionāla savienība, jo Ūdensvīra zīmes vīrietis un Zivju zīmes sieviete ir neordināras radošas personības ar bagātu iekšējo pasauli. Viņu attiecības parasti caurvij visas iespējamās emocijas – no mīlestības un maiguma līdz greizsirdībai un slimīgiem pārdzīvojumiem. Zivju sievietes un Ūdensvīra kopdzīvē nereti izceļas konflikti, kurus parasti uzsāk iekarsīgais Ūdensvīrs.

Ar Zivīm – līdzīgo attiecības

Divi mierīgi, bezrūpīgi Zivju zīmes cilvēki peld pa straumi, un viņu abu attiecības būs tikpat neatkārtojamas un individuālas, kādi ir viņi paši. Gan sadzīvē, gan savstarpējās saistībās Zivju zīmes cilvēki diezin vai kļūs apkārtējiem ļaudīm par ideālas ģimenes paraugu – viņu starpā var būt pārāk daudz noklusēta un līdz galam nepateikta. Pat nodzīvojot blakus visu mūžu, šie cilvēki nereti viens otram paliek kā neatminēta mīkla.

LA.lv