Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
30. augusts, 2012
Drukāt

Bezbiļetniekus sodīs bargāk

Ministru kabinetā pieņemtie noteikumi paredz, ka turpmāk bezbiļetniekiem tiks piemērots nevis administratīvais sods, bet līgumsods, kura maksimālais apmērs tiks pielīdzināts lielākajai abonementa biļetes cenai – pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” pasažieriem tas nozīmē, ka maksimālais soda apmērs, visticamāk, pieaugs līdz 45,90 latiem, pastāstīja uzņēmuma preses sekretārs Viktors Zaķis.

 

“Rīgas satiksme” šādas izmaiņas vērtē pozitīvi. Pašreiz maksimālā soda nauda par braukšanu tiek piemērota līdz 5 latiem, par citiem pārkāpumiem – līdz 15 latiem. “Bezbiļetnieku skaits liecina par to, ka dažkārt braukt bez biļetes ir izdevīgāk nekā to iegādāties. Bargāki sodi varētu sekmēt pretēju efektu, kas ir arī “Rīgas satiksmes” mērķis,” norādīja Zaķis.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.0
Alūksne +0.2
Daugavpils +1.5
Saldus +2.3
Liepāja +4.1
Jelgava +2.7
Ventspils +2.7
Limbaži +1
Madona +0.4
Rēzekne +0.8
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+