Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. janvāris, 2012
Drukāt

Bezdelīgu ielas nebūs


Daugavgrīvas un K. Valdemāra ielas satiksmes mezgla rekonstrukcijas laikā Pārdaugavā pie Vanšu tilta tiks nojaukta Mazā Bezdelīgu iela.

 

Būvdarbu laikā iela tiks slēgta posmā no Raņķa dambja līdz Daugavgrīvas ielai, lai izbūvētu lietus ūdens kanalizācijas sistēmu un apakšzemes komunikācijas, tostarp gāzes vadu un sadzīves komunikāciju tīklus. Saskaņā ar projektu inženierkomunikācijas paredzēts izbūvēt tieši pa Mazās Bezdelīgas ielas asi, un to dziļums sasniegs sešus metrus. Būvdarbu laikā iela tiks slēgta, un autovadītājiem būs jāizmanto apbraucamais ceļš. Savukārt 22. autobuss, kas kursēja pa šo ielu, tiks novirzīts pa Slokas ielu. Projekts paredz, ka nākotnē Mazā Bezdelīgu iela šajā posmā vairs netiks atjaunota. Komunikāciju izbūve varētu aizņemt aptuveni piecus līdz sešus mēnešus, bet visu Daugav-grīvas un K. Valdemāra ielas krustojuma rekonstrukcijas projektu plānot pabeigt līdz 2013. gada novembrim. Speciālisti vienojušies, ka pa šo laiku transporta plūsma tiks organizēta pa apbraucamajiem ceļiem. Pēc būvdarbu pabeigšanas autovadītāji varēs izmantot Daugavgrīvas ielu.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.5
Alūksne 0.0
Daugavpils +4.3
Saldus +2.8
Liepāja +4.5
Jelgava +3.3
Ventspils +4.9
Limbaži +1
Madona +0.2
Rēzekne +1.5
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+