Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. maijs, 2012
Drukāt

Bezkaunīgi meli

remonts70_jansons_13

Stulbi tomēr – tādu virsrakstiņu pirms divām nedēļām pieliku bildītei no atjaunotās Ventspils šosejas, kur jau gandrīz gadu greznojas nekādi nesaprotamu ātruma ierobežojuma zīmju virkne. Mūsu izlūks Kurzemē ziņo – tur viss pa vecam…


Nu labi, laikam jau pie visa, arī galīgi stulbā, būsim iemācīti pierast.

Turklāt tiešā galvaspilsētas tuvumā pedagoģija Latvijas gaumē zeļ vēl krāšņāk. Šīsdienas bildītē no Mārupes pagasta redzams ne tikai neizprotams ātruma ierobežojums. To papildina meli. Ceļa zīme Nr. 118 nozīmē – uz ceļa strādā. Bet nestrādā neviens, ja par darbu neuzskatām ceļu policijas epizodiskās aktivitātes, vērstas pret tiem, kuri vēl nav pietiekami stulbi izdresēti.

Naivs jautājums – nez kāpēc manu drošību sargājošie oficieri ir šeit, nevis klauvē pie “Valsts ceļu” amatpersonu durvīm? Demoralizējošu melu publiska izplatīšana taču ir sabiedrībai daudz bīstamāka par 90 km/h saulainā dienā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+