Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. janvāris, 2015
Drukāt

Bezmaksas braukšanas konsultācijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Kopš vakardienas CSDD Biķernieku trasē jebkuram interesentam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.

Ikviens autovadītājs ir aicināts pārbaudīt savas braukšanas prasmes un iemaņas, kā arī sava automobiļa un tā riepu uzvedību mainīgos ziemas apstākļos.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, to ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli, to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Drošas braukšanas eksperts Normunds Lagzdiņš skaidro: “Tas nebūs izklaides brauciens, bet noderīga un praktiska informācija jebkuram autovadītājam, lai viņš spētu uz ceļa izšķirošā brīdī pieņemt pareizo lēmumu.”

Nodarbības ilgums: viena stunda.

Pieteikšanās: tālrunis 67025800 (darba dienās no plkst. 9 līdz 17) vai e-pasts info@bksb.lv.

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām, kam ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un ērtā apģērbā.

Šonedēļ nodarbības notiks katru dienu. Dalībnieku reģistrācija pie BKSB biroja S. Eizenšteina ielā 2; iebraukšana trasē – pa 8. vārtiem.

Jābrīdina gan, ka ātri pie šīm konsultācijām netiksiet. Kā vakar redakcijai ziņoja N. Lagzdiņš, visas šīs nedēļas dalības ailes jau aizpildītas. Ik stundu seši auto, tātad vairāk nekā simts dalībnieku jau pieteikušies. Bet zvanīt un rakstīt tomēr varat, jo nodarbības turpināsies arī nākamajā nedēļā, iespējams – lielākam interesentu skaitam, talkā ņemot arī DBS instruktorus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tādu pasākumu būtu jārīko ne tikai Rīgā , bet arī reģionos. ļoti noderīgi būtu daudziem autovadītājiem, arī man.

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+