×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2015
Drukāt

Bezmaksas braukšanas konsultācijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Kopš vakardienas CSDD Biķernieku trasē jebkuram interesentam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.

Ikviens autovadītājs ir aicināts pārbaudīt savas braukšanas prasmes un iemaņas, kā arī sava automobiļa un tā riepu uzvedību mainīgos ziemas apstākļos.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, to ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli, to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Drošas braukšanas eksperts Normunds Lagzdiņš skaidro: “Tas nebūs izklaides brauciens, bet noderīga un praktiska informācija jebkuram autovadītājam, lai viņš spētu uz ceļa izšķirošā brīdī pieņemt pareizo lēmumu.”

Nodarbības ilgums: viena stunda.

Pieteikšanās: tālrunis 67025800 (darba dienās no plkst. 9 līdz 17) vai e-pasts info@bksb.lv.

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām, kam ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un ērtā apģērbā.

Šonedēļ nodarbības notiks katru dienu. Dalībnieku reģistrācija pie BKSB biroja S. Eizenšteina ielā 2; iebraukšana trasē – pa 8. vārtiem.

Jābrīdina gan, ka ātri pie šīm konsultācijām netiksiet. Kā vakar redakcijai ziņoja N. Lagzdiņš, visas šīs nedēļas dalības ailes jau aizpildītas. Ik stundu seši auto, tātad vairāk nekā simts dalībnieku jau pieteikušies. Bet zvanīt un rakstīt tomēr varat, jo nodarbības turpināsies arī nākamajā nedēļā, iespējams – lielākam interesentu skaitam, talkā ņemot arī DBS instruktorus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tādu pasākumu būtu jārīko ne tikai Rīgā , bet arī reģionos. ļoti noderīgi būtu daudziem autovadītājiem, arī man.

Draugiem Facebook Twitter Google+