×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. jūnijs, 2013
Drukāt

Bezmaksas džeza pēcpusdienas Mazajā Ģildē

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

Mazā ģilde vasaras mēnešos rīdziniekiem un Rīgas viesiem dāvā bezmaksas džeza koncertus ceturtdienu pēcpusdienās.

Koncerti Mazās ģildes dārzā klausāmi no 6.jūnija, līdz 29.augustam katru ceturtdienu plkst.17.
Šajā vasarā koncertos piedalīsies tādi atzinīgi novērtēti Latvijas mūziķi kā “Jam Orchestra”, “City Jazz Youth Band” un “Lauris Amantovs Jazz Quartet”.
“Jam Orchestra” izveidots 2001.gadā, kad tajā iesaistījās profesionāli mūziķi ar līdzīgu biogrāfiju un muzikālo pieredzi, šobrīd pazīstamais saksofonists Zintis Žvarts un basģitārists Pēteris Liepiņš, viens no pieprasītākajiem un stilistiski daudzveidīgākajiem bundziniekiem Latvijā Gundars Lintiņš, spožais pianists Romāns Vendiņš un ģitāras virtuozs Andrejs Jevsjukovs, kurus vieno prieks kopā muzicēt un improvizēt daudzveidīgos džeza mūzikas stilos. Visprecīzāk grupas stilistiku var apzīmēt ar “fusion”, jo repertuārā ir dzirdamas džeza, blūza, fanka un citu muzikālu virzienu kompozīcijas.
“City Jazz Youth Band” ir ritmiskās mūzikas biedrības “City Jazz Riga” veidots projekts, kura sastāvā ir apvienoti jaunieši vecumā līdz 25 gadiem. Bigbenda dalībnieki ir topošie sfēras profesionāļi vai jaunieši, kuri mūziku izvēlējušies par savu hobiju ar vēlmi attīstīt to profesionālā līmenī. Bigbends darbojas džeza mūziķa Kārļa Vanaga vadībā.
“Lauris Amantovs Jazz Quartet” pašreizējā sastāvā spēlē kopš 2003.gada. Kolektīvu varētu raksturot īsi – visaugstākā līmenī profesionāli izpildīta mūzika, stingri ievērojot tradīcijas un stilu. Kvartetā spēlē trombonists Lauris Amantovs, pianists Viktors Ritovs, kontrabasists Viktors Zeļenkovs un sitaminstrumentālists Raimonds Kalniņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+