×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Bezmaksas kartingi skolām (2)

skolu_kartings_11

LMT Autosporta akadēmija sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federācijas kartingu komisiju un Valsts izglītības satura centru nolēmusi aizsākt Latvijā vēl nebijušu projektu – Skolu kartingu kausu. Projekta ietvaros paredzēts vismaz septiņām mācību iestādēm bez maksas piešķirt sporta kartingus dalībai sacensībās un treniņos Latvijas teritorijā.

Projekta mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam. Nolemts skolām piešķirt Itālijā ražotos “GoldKart” sporta kartingus startiem “ProKart” sacensībās “TK-Senior” klasē, kā arī projekta dalībniekiem aizvadīt seminārus un treniņus Latvijā zināmu autosportistu vadībā.

 

Stāsta Dainars Dambergs, LMT Autosporta akadēmijas vadītājs: “Mūsu akadēmijas mērķis ir atrast autosporta jaunos talantus, atbalstīt viņus, izglītot un dot iespēju sevi pierādīt autosporta vidē. Gan Latvijā, gan visā pasaulē ir pierādījies, ka kartings ir labākais veids, kā iesākt savas autosporta gaitas. Braucot ar kartingu, iespējams trenēt reakciju, apzināties savu ātruma baiļu slieksni un izprast tehniku. Arī abi šā brīža LMT Autosporta akadēmijas autosporta komandas piloti ir lieliski kartingisti – rallists Mārtiņš Sesks šajā sporta veidā pavadījis vairākus gadus un ir elektrokartingu “Blue Shock Race” oficiālais testpilots, savukārt divkārtējā Latvijas čempione autokrosā Beate Klipa sevi nemitīgi pilnveido, braucot ar kartingu. Esam pārliecināti, ka bez sportiskā azarta jaunais projekts veicinās arī saliedētību skolā starp jauniešiem un pasniedzējiem, vēlmi darboties komandā, kā arī tā būs iespēja padziļināti iepazīt tehniku un popularizēt savu skolu kā modernu un aizraujošu izglītības iestādi.”

LMT Autosporta akadēmija aicina visas skolas, kas ieinteresētas saņemt sporta kartingu, pieteikties dalībai projektā līdz 2016. gada 15. martam, aizpildot reģistrācijas anketu mājas lapā www.autoakademija.lv. Jo īpaši šajā projektā aicinātas pieteikties profesionāli tehniskās vidusskolas vai tehnikumi, kuros tiek apmācīti automehāniķi vai radniecīgu profesiju pārstāvji. Tomēr projektā drīkst piedalīties arī jebkura cita vispārēji izglītojošā vidusskola vai interešu izglītības iestāde, ja tā spēj nodrošināt nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi projekta kvalitatīvai norisei.

“Aicinu ikvienu jaunieti, kuru interesē autosports un ir vēlme to izmēģināt profesionālā līmenī, pieteikties. Mēs palīdzēsim! Pati plānoju šogad piedalīties visās “ProKart” kartingu sacensībās, kur jauniem censoņiem labprāt sniegšu padomus un atklāšu mazos autosporta noslēpumus, ko esmu izzinājusi,” stāsta divkārtējā Latvijas čempione autokrosā Beate Klipa, kas jau otro gadu ir LMT Autosporta akadēmijas pilote.

“LMT Autosporta akadēmijas kartingu kausā” par uzvarētāja trofeju cīnīsies nevis individuāli sportisti, bet tieši skola. Turklāt sezonas gaitā vērtēti tiks ne tikai uzrādītie sportiskie rezultāti, bet arī skolēnu prasmes tehnikas sagatavotībā un mārketingā. Skolas, kas piedalīsies pirmajā “LMT Autosporta akadēmijas kartingu kausā” un saņems bezmaksas kartingus, tiks paziņotas ne vēlāk kā 22. martā.

LMT Autosporta akadēmijas ģenerālsponsors jau sesto gadu ir “Latvijas Mobilais telefons”. Visas komandas – projekta dalībnieces – dāvanā saņems arī jaunos “Samsung Galaxy A3” viedtālruņus. Ar eļļām un smērvielām akadēmiju apgādās “Motul”, bet “P1” autosporta apģērbu izplatītājs “Baltic Motorsport Promotion” piedāvās skolām īpaši izdevīgus noteikumus autosporta kombinezonu iegādē. Sabiedrisko attiecību atbalstu skolām nodrošinās “One Communications”, bet projekta mediju sadarbības partneris būs raidījums “Zebra”. Tāpat LMT Autosporta akadēmiju 2016. gadā atbalsta arī “Rallija klubs” un “Guard Systems”. Tiešraides no autosporta sacensībām “LMT Straumē” nodrošinās “Tagad.TV”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. catherineuther@gmail.com Atbildēt

    Daudz tirgotājiem nav lietderīgi, lai iegūtu šo informāciju esmu gatavojas dalīties ar jums par bināru un forex tirdzniecības … Ja jūs vēlaties būt bagāts, nekad dot Pienācīgi jums ir neatlaidība, jūs iznākt priekšā vairumam cilvēku. Vēl svarīgāk, jūs uzzināsiet … sazinieties ar mani par šo bezmaksas stratēģija, ja jūs vēlaties gūt panākumus tirdzniecības…catherineuther@gmail.com

  2. Runājam par skolām, akadēmijām, kausiem u.t.t. Tātad, par izglītību un sportu. Bet jaucam elementārus terminus! Diezgan nožēlojami!
    Kartings ir sporta veids. Tāpat, kā futbols, hokejs, basketbols un autosports. Ar kartingu nevar braukt, to nevar uzdāvināt. Brauc ar gokartu, un uzdāvināt arī var gokartu. Skumji, ka iesaistītās amatpersonas un paši sportisti to nezina…
    Tātad, skolu kauss kartingā, kurā brauc ar gokartiem.
    Bet pats projekts, protams, ir ļoti labs un atbalstāms

Draugiem Facebook Twitter Google+