Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. janvāris, 2014
Drukāt

Bezmaksas kino seanss “Multenītes sniegā”

Kadrs no filmas "Kā lupatiņi uzminēja". Publicitātes fotoKadrs no filmas "Kā lupatiņi uzminēja". Publicitātes foto

Svētdien, 19. janvārī tieši pusdienlaikā kinoteātrī “KSuns” projekta “Uzdāvināsim bērniem kino” ietvaros tiek organizēts bezmaksas animācijas filmu seanss “Multenītes Sniegā”, informē biedrības “Kultūrpunkts” pārstāve Maija Kalniņa.
Viņa arī atgādina – šajā seansā jo īpaši tiek gaidīti mazie kino skatītāji, kuri ikdienā finansiālu apsvērumu dēļ uz kino tiek reti vai netiek nemaz. Programmā iekļautas sešas mazo skatītāju jau iecienītas, kā arī divas pavisam jaunas Latvijā ražotas animācijas filmas – režisores Daces Rīdūzes “Sārtulis” un režisora Jāņa Cimermaņa “Vāsa” (abas uzņemtas studijā “Animācijas Brigāde”).
Projekts “Uzdāvināsim bērniem kino” veiksmīgi norisinās jau ceturto gadu, kura ietvaros tiek organizēti publiski pieejami, bezmaksas animācijas filmu pasākumi, kā arī tiek apciemoti Rīgas bērnu nami, ar mobilās kinodemonstrēšanas vienības palīdzību nogādājot filmas tieši pie mazā skatītāja.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+