×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Bezmaksas kursi programmēšanā


Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Vēl tikai līdz 9. jūlijam studenti var pieteikties bezmaksas programmēšanas kursiem.

Tā kā programmētāju aizvien pietrūkst, uzņēmums “Accenture” vēlas veicināt jauniešu prasmes programmēšanā, organizējot bezmaksas kursus.

Programmēšanas mācību kursus Rīgā jūlija beigās un augustā piedāvā trim programmēšanas virzieniem – iOS, .Net un ABAP. Kursu ilgums ir sākot no vienas līdz četrām nedēļām. Katru dienu notiks astoņu stundu ilgas intensīvās nodarbības. iOS pro­grammēšanas zināšanas sniedz iespēju veidot aplikācijas iPad, iPhone, iPod un citiem Apple ražojumiem, kas izmanto iOS. Savukārt Net, saukts arī par dotnet, ir visaptverošs un saskaņots programmēšanas modelis, kas ļauj izmantot vairākas programmēšanas valodas, ko bieži izmanto interneta lapu izstrādei un Windows aplikāciju veidošanai.

Lai pieteiktos uz bezmaksas programmēšanas kursiem, ir jābūt datorzinību vai radniecīgu studiju bakalaura programmas studentam vai absolventam. Jābūt pamatzināšanām kādā no programmēšanas valodām, kā arī jāspēj komunicēt angļu valodā.

Kursiem var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu https://apps.facebook.com/accenture-bootcamp/, kā arī rakstot e-pastu riga.bootcamp@accenture.com.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+