×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. septembris, 2012
Drukāt

Bezmaksas redzes un sirds pārbaudes

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

No septembra līdz pat gada beigām katru pirmdienu un trešdienu no plkst.10 līdz 16.30 ikviens Latvijas iedzīvotājs par velti var pārbaudīt savu redzi Latvijas Universitātes (LU) Fizikas un matemātikas fakultātes Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā Ķengaraga ielā 8.

 

 

Redzes pārbaudes laikā, ko pasniedzēja uzraudzībā veic maģistrantūras pēdējā kursa studenti, tiks noteikta redzes funkciju kvalitāte, piemēram, redzes asums, dinamiskās funkcijas, telpiskā un krāsu redze, acs iekšējais spiediens un acs vispārējā veselība.

 

Nepieciešamības gadījumā topošie optometristi bez maksas izrakstīs arī recepti briļļu iegādei. Kontaktlēcu lietotāji varēs saņemt noderīgus padomus to turpmākai lietošanai. Uz vizīti jāpierakstās iepriekš, zvanot pa tālruni 67260822 vai rakstot e-pastu: anete.pausus@lu.lv.

Bet šā gada 20. septembrī no plkst. 15 līdz 18 Kronvalda parkā notiek ikgadējā Pasaules sirds diena, kuras laikā ikviens varēs izmērīt asinsspiedienu, pulsu un ķermeņa masas indeksu, aprunāties ar Latvijas vadošajiem kardiologiem, kā arī iesaistīties dažādās fiziskajās aktivitātēs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+