Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
19. janvāris, 2015
Drukāt

Bezpajumtnieki nogalina pudeles brāli un paslēpj viņa līķi pamestā ēkā (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Rīgā apcietinājums piemērots vīriešiem, kuri nogalināja pudeles brāli un paslēpa viņa līķi pamestā ēkā, informēja Valsts policijā.

Pagājušo piektdien Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka bezpajumtnieki nogalinājuši kādu vīrieti un paslēpuši viņa līķi pamestā ēkā Maskavas ielā, kur paši mitinās. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti veica pārbaudi norādītajā vietā un tur atrada 1979. gadā dzimuša vīrieša līķi.

Veicot nepieciešamās operatīvās darbības, policijas darbinieki jau pēc pāris stundām aiz turēja arī iespējamās vainīgās personas – četrus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 10. janvārī četri bezpajumtnieki kopā ar kādu vīrieti lietojuši alkoholiskos dzērienus kādā pamestā ēkā Maskavas ielā. Cietušais kādu no bezpajumtniekiem apsaukājis, tādēļ starp viņiem izcēlies konflikts. Tā laikā 1974. gadā dzimušais vīrietis uzbrucis cietušajam un viņu nožņaudzis ar siksnu, pēcāk kopā ar 1977. gadā dzimušo vīrieti tajā pašā ēkā paslēpjot nogalinātā vīrieša mirstīgās atliekas.

1974. un 1977. gadā dzimušie vīrieši atzina savu vainu noziegumā, savukārt pārējo divu vīriešu saistība ar notikušo vēl tiek skaidrota. Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā.

Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību grupā. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Svētdien, 18. janvārī, 1974. un 1977. gadā dzimušajiem vīriešiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tad jau kādu brīdi būs jumts virs galvas!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+