×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Bezpajumtnieks Šlesers jeb Aināra kulaciņā saņemtais spēks (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Bēda! Ainārs Šlesers palicis bez pajumtes! Tas ir, cilvēks, kuram labpatika izstādīt pašam sevi pirmajā personā un priekšstatus par pasauli kā zelta akcijas vērtus, kļuvis par politisko vecpuisi. Vispār jau viņam derētu uzmanīties no kreditoriem, kuri atprasa partijām parādus, vajadzētu saprast, ka daudzpusīgiem talantiem pavērtā karjera ir beigusies un pie valdīšanas nonākuši, maigi sakot, viduvējības. Aināru, piecu bērnu tēvu, uzlūkojam drīzāk kā cilvēku, kurš ilgojas nevis pēc varas un kundzības, bet drīzāk pēc drošības un miera. Taču nerimtīgais Ainārs, kaut viņam uzgavilētāji ir auksti kā Antarktīdas vēlēšanu apgabalā, tic uzvarai Saeimas vēlēšanās tikpat droši un nenovēršami kā dievbijīgs sektants pasaules galam. Jautājums – kā un kad viņu urravos? Partiju “Vienoti Krievijai”, atvainojiet, “Vienoti Latvijai” atbalsta 0,0 procenti cilvēku. “Saskaņas centram” eņģelis ausīs iečukstējis – nekādā gadījumā nepīties ar Šleseru un tamlīdzīgiem buldozeriem, kuru izredzes vēlēšanās norullē tuvu nullei. A kas Aināram! Davaj, viņš taisīs premjerministru partiju! Ak, šie slavenie Latvijas premjerministri – viņi ir gandrīz izmiruši un saudzējami eksemplāri. Skaitā palikuši kādi četri vai varbūt septiņi. Atceramies premjerus kā labi audzinātus, pieklājīgus pienākumu cilvēkus. Garajā mūžā un darba gaitās viņiem droši vien gadījies saieties ne vien ar hiperaktīvo precinieku Aināru Šleseru vai uzvedīgo Uldi Tīronu – žurnāla “Rīgas Laiks” aprindu filozofiem, bet ar karalisko pitonu! Varbūt citi spriež pēc savas samaitātības un barbarisma pakāpes, bet ne jau augstu stāvokli kādreiz ieņēmuši cilvēki, kuri saprot, ka tagadne un nākotne Latvijā dalās divos periodos – “pirms Šlesera” un “pēc”. Viņi pieklājīgi saka Ķengaraga miesniekam, vecajam kikbokserim, kad viņš referējis – ļoti vērtīga ideja! Kā mums, vecīt, pašiem agrāk neienāca prātā! Bez tevis nav uzvaras! Tu esi tik vienkāršs puisis, zelta cilvēks – 10% tautas noteikti ies aiz tevis, kaut 90% novērsīsies no “vecās mīklas”!

Ko tik Ainārs Šlesers pēdējā laikā pēc atgriešanās nav referējis un izdarījis! Nodibinājis nacionālo izlīgumu, āre, saucis un atsaukusies partija “Vienoti Latvijai”, bet pēc tam arī “Premjeru partija”, kulaciņā saņemtais spēks. Viņš organizējis nākamo valdību bez Nacionālās apvienības, toties ar “Saskaņas centru”, domājams, ka Šlesers pats tādā neatteiktos uzņemties premjerministra pienākumus, un noteikti, ka šai laikā, kad visa valsts būtu “zem Aināra”, mēs aplaudētu, ka vadonis sēdētu pie viena galda ar Vladimiru Putinu, turku sultānu un Dubaijas universālveikala direktoru.

Jomajo, ko tas knislis var ņemties – politiskie konkurenti pagaidām ir neizpratnē. Mājsaimnieces sačukstas – kur viņš visu to izplāno? Nopūtu namiņā vai pārdomu istabā? Pensionāri uzskata, ka atturībnieks Ainārs sācis dzert, kur var citur gvelzt tādas muļķības un ņemties, ja ne švunkā! Vecie ļaudis nesaprot, ka Šlesers darbojas ar dabīgo tvaiku, zināmā mērā ir mistiķis, bet nākotne – modernās domas atskaites punkts.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kulaciņā saņemtais spēks – tā ir pērle

  2. Nu ja šoreiz būs kas balso par šiem tad gan teikšu ka tautā arī mēdz būt īpatņi.

  3. Tā ir, kad cilvēku ar ļoti pieticīgām gara spējām (.., ne jau mani) pārņem neārstējama lielummānija.

  4. Nu kur tāda žults, ko? Ja jau viss tik easy, ko tad satraucies, Egil?

  5. Einārs,cik viņš seksīgs!Visas mīlas priesterienes,balsosim par Eināru un Eini Repsolu!!

Draugiem Facebook Twitter Google+