×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
14. decembris, 2016
Drukāt

Bezpiederīgo apglabāšanai Tukumā novirza tūkstošus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Bezpiederīgo apglabāšanu turpmākajos divos gados Tukuma novadā veiks vietējais uzņēmums SIA “Apbedīšanas birojs “Tāle”” par 16 939 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina novada pašvaldības noslēgtais iepirkums.

Apbedīšanas birojs bija vienīgais, kas pašvaldības iepirkumā iesniedza piedāvājumu, pakalpojumu solot nodrošināt par 13 999 eiro bez PVN. Ar PVN šī summa ir 16 939 eiro.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka Tukumā reģistrētā apbedīšanas biroja apgrozījums 2015.gadā bija 37 407 eiro, uzņēmums cietis 781 eiro zaudējumus.

Kā ziņots, bezpiederīgo personu apglabāšanai Tukuma novada pašvaldība tuvākajos divos gados plāno tērēt 16 939 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina pašvaldības izsludinātais iepirkums.

Pakalpojuma sniedzējam būs jāveic nelaiķa transportēšana uz uzglabāšanas vietu, nelaiķa mazgāšana, nelaiķa ģērbšana, kapa izrakšana un aizrakšana, nelaiķa transportēšana uz kapa vietu Tukuma novada teritorijā, zārka sagāde un sagatavošana, nelaiķa iezārkošana un zārka ievietošana apbedīšanas vietā.

Minētais pakalpojums tiek sniegts novadā dzīvesvietu deklarējušām bezpiederīgām personām vai mirušām neidentificētām personām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+