×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. marts, 2018
Drukāt

Bezpilota auto ir gatavi doties ielās (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pasaule ar aizrautību seko līdzi bezpilota transporta sistēmu attīstībai un tehnoloģiju gigantu jaunākajiem eksperimentiem bezpilota automašīnu izstrādē. Tā ir arī viena no karstākajām inovācijām šobrīd Barselonā notiekošajā ietekmīgāko mobilo tehnoloģiju izstādē “Mobile World Congress” (MWC), kur LMT stendā redzama Latvijā radītā bezpilota auto tehnoloģija.

Ap 90% satiksmes negadījumu notiek cilvēcisku kļūdu dēļ. Bezpilota auto tehnoloģijas palīdzēs padarīt satiksmi drošāku un braukšanu – ērtāku, kā arī mazināt sastrēgumus.

Latvija šajā ziņā spērusi lielus soļus pirmā bezpilota auto izstrādē – LMT sadarbībā ar NOKIA un Microsoft strādā pie 5G testa trases izveidošanas, kur būs iespējams attīstīt aizvien modernākus autotransporta risinājumus. Vai drīzumā no auto vadītājiem kļūsim par auto lietotājiem? Par to plašāk video sižetā no izstādes “Mobile World Congress”.

MWC norisinās jau 31. reizi un pulcē vairāk nekā 100 000 apmeklētāju, dalībnieku un lektoru no 208 valstīm. Latviju pirmo reizi nozares līderu pasākumā ar unikālu stendu pārstāv LMT.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kas atbildēs par bezpilota auto ne cilvēciskajām kļūdām?! Par vienu tādu kļūdu nesen jau lasīju! Kas notiks,ja šādu auto būs daudz?

  2. Bezpilota automašīna kā auto ar dzērājšoferi – viņa brauks bezpilota režīmā .

  3. Hakeri tagad varēs vadīt arī automašīnas …

  4. Intresanti , vai viņi apbrauks bedres ?

  5. Lieliski drīz cilvēks neko vairs pats nedarīs!!!
    Pilnīga cilvēces degradācija!!!

  6. Vai tomēr grāvjos…

Draugiem Facebook Twitter Google+