Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Bezpilota lidaparāts izjauc Ukrainas parlamenta sēdi

Kadrs no videoKadrs no video

Ukrainas parlamenta sēdi ceturtdien izjaukusi bezpilota lidaparāta parādīšanās sēžu zālē.

Ukrainas ziņu kanāls 112 pārraidīja video, kurā redzams neliels lidaparāts. Telekanāls vēstīja, ka vairāki deputāti esot aplaudējuši par šādu triku, bet parlamenta spīkers Andrijs Parubijs izteica rājienu trika īstenotājam un pasludināja nelielu pārtraukumu, lai atjaunotu kārtību.

“Tā līdz šim vēl nav gadījies,” telekanāls citēja Parubija teikto. “Daži deputāti uzvedas kā palaidņi,” piebilda spīkers.

Nav zināms, kāda nolūka dēļ lidaparāts tika palaists.

Ukrainas parlaments šobrīd apspriež likumprojektus par korupcijas un izšķērdības apkarošanu, lai valsts atbilstu standartiem, kurus izvirzījuši Kijevas Rietumu sabiedrotie un starptautiskie aizdevēji.

Tomēr savstarpējie strīdi līdz šim aizkavējuši daudzu likumprojektu pieņemšanu.

Pievienot komentāru

Jaunais EP prezidents: izmanīgs un patīk luksusa lietasItālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš otrdienas vakarā tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu, ir laipns un izmanīgs politiķis, kurš
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju"Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+