Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Bezvadu putekļu sūcējs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Dyson” pēc divu gadu pārtraukuma atjauninājusi tās pirmo bezvadu putekļu sūcēju, kas darbojas ar akumulatoru.

Ar jauno “Dyson V8” putekļu sūcēju nu var kopt māju divreiz ilgāk nekā iepriekš – 40 minūtēs, pateicoties uzlabotam niķeļa-kobalta-alumīnija akumulatoram. Turklāt ierīce aprīkota ar akumulatora ilguma indikatoru. Ierīcei ir vairāki sūkšanas jaudas režīmi, kas palīdz iesūkt netīrumus, ar kuriem nevar tikt galā parastajā režīmā, piemēram, dzīvnieku matiem. Par jauno mantu, kas ļaus sūkt netīrumus, neizmantojot vadus, nāksies šķirties no apmēram 600 dolāriem.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+