Latvijā
Kriminālziņas

“bezvests.lv” brīdinājums: pēc lietuvietes Ievas vecāku naudas pastiepās visnetīrākās rokas 5

Nogalinātā 26 gadus vecā lietuviete Ieva. Lietuvas policijas “Facebook”.

Pēc traģēdijas Lietuvā, kur nedēļu pēc nolaupīšanas apraktas tika atrastas lietuvietes Ievas mirstīgās atliekas, pazudušo cilvēku meklēšanas organizācijas “Bezvests.lv” vadītājs Aleksandrs Faminskis izplatījis paziņojumu.

“Traģiskais gadījums ar kaimiņvalstī Lietuvā pazudušo 26 gadus veco meiteni kārtējo reizi atsedza mūsu ne īpaši veselās sabiedrības brūces, pakļautas “brīnumdaru”, ekstrasensu un zīlnieču ietekmei. Vecāki, zaudējuši cerības atrast meiteni ar citām metodēm, piedāvāja lielu naudas atlīdzību par informāciju un tūdaļ pēc šīs naudas pastiepās visnetīrākās rokas. Gan Lietuvas meklēšanas organizācija, gan “Bezvests.lv” burtiski apbēra ar zvaniem: zvanīja cilvēki, kuri uzdevās par pasaulslaveniem dziedniekiem, pārliecināja par savam pārdabiskajām spējām, bet savus vārdus nez kāpēc izvairījās nosaukt, acīmredzot, dēļ kautrīguma? Pieprasīja no mums tuvinieku kontaktus un tikai viņiem bija gatavi pavēstīt “patiesību”,” raksta organizācijas dibinātājs.

Organizācija uzsver, ka tuvinieku kontaktus nepublicē un trešajām personām šādu informāciju nenodod. Tā arī nesagaidot tuvinieku kontaktus, kāds jauns cilvēks atsūtījis karti ar atzīmētu vietu, kur it kā atrodas pazudusī meitene. Attālums no “ekstrasensa punkta” līdz vietai, kur tika atrasts jaunās sievietes līķis bijis 136 kilometri.

Lorem ipsum
FOTO: Leta
Saistītie raksti

“Trāpīts ar pirkstu debesīs – savādāk nepateiksi. Var tikai iedomāties, cik dārgā laika būtu iztērējuši policija un brīvprātīgie kopā ar meitenes tuviniekiem šīs daudzu kilometru platības pārmeklēšanai, ja nopietni būtu uztvēruši ekstrasensa norādi un tur meklējuši! Rezultātā atrada pavisam citā vietā. Bet izslavētie ekstrasensi tagad klusē. Bet tas tikai uz laiku. Pēc pieredzes zinām, ka paies daži mēneši, viss aizmirsīsies un paši ciniskākie ezotēriķi izlīdīs no savām alām ar paziņojumiem “Mēs taču teicām! Tie bijām mēs, kas norādīja vietu, kur atrada cilvēku!” Un diemžēl atkal kāds noticēs un ies uz pieņemšanu. Patiesībā meiteni atrada policija, pēc profesionāli sagatavotās meklēšanas operācijas,” uzsver organizācijas “bezvests.lv” vadītājs publiskā paziņojumā.

Daudz zvanu saņēmusi arī cilvēku meklēšanas organizācija Lietuvā. Organizācija darbojas jau 26 gadus, un tās pieredzē līdz šim nav bijis gadījumu, kad ekstrasensam būtu izdevies parādīt konkrētu vietu, kur atrodas pazudušais cilvēks.

LA.lv