Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Bezvēsts pazudis Ivars Straube. Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību

straube2

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts prombūtnē esošas personas atrašanās vietas noskaidrošanā.

Kuldīgas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo, 1978. gadā dzimušo Ivaru Straubi, kurš izgāja no mājām šā gada 29.martā Kuldīgas novadā, Kabiles pagastā.

Vīrietis pēdējo reizi redzēts tajā pašā dienā ap plkst. 16:00 uz ceļa Kuldīga–Kabile 3.kilometrā (aiz Veldzes upes tilta), ejam uz Kabiles pusi. Bija ģērbies baltā adītā džemperī, zilās džinsa auduma biksēs un brūnās sporta kurpēs.

Pazīmes: augums 170 centimetri, labās rokas rādītāja pirkstam trūkst vienas falangas, zem žokļa līnijas kreisajā pusē rēta, nelielas ūsas, tetovējumi: uz rokas apakšdelma virspuses – nazis un uguns, uz pleca – lauva, uz krūtīm – haizivs.

Jebkādu informāciju par vīrieša atrašanās vietu lūdzam sniegt, zvanot pa tālruni 63374408; 63374400; 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+