Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Bezvēsts pazudušais Jānis Miljons miris izcelts no Daugavas

Foto - bezvests.lvFoto - bezvests.lv

Divdesmit deviņus gadus vecais Jānis Miljons, par kura pazušanu bez vēsts 4. februārī vēstīja sociālie tīkli un vietne www.bezvests.lv, otrdien atrasts Rīgā. Viņa mirstīgās atliekas no Daugavas izсēla Rīgas reģiona pārvaldes 2. nodaļas ugundzēsēji glābēji.

“Izsakām visdziļāko līdzjūtību Jāņa Miljona ģimenei un draugiem. Liels paldies visiem, kuri palīdzēja meklēt un juta līdzi,” teikts vietnes paziņojumā “Facebook”.

Kā ziņots, Miljons 4.februāra vakarā svinējis kolēģes jubileju “Zelta Boulings” hallē un ap plkst. 20 devies Vecrīgas virzienā, taču mājās nav atgriezies.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+