×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. novembris, 2016
Drukāt

Bezvēsts pazudušais Viktors atrasts miris

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Vakar, 28.novembrī, vēlu vakarā bezvēsts pazudušais 1969.gadā dzimušais Viktors Komisarovs atrasts miris. Vīrietis atrasts Madonas novadā, Mētrienas pagastā, informēja Valsts policijā (VP).

Jau vēstīts, ka 26.novembrī policijā pēc palīdzības vērsās pazudušā tuvinieki ar lūgumu sākt meklēšanas darbus. Vīrietis 25.novembrī, ap pulksten 13:00 bija devies prom no savas dzīvesvietas Madonas novadā, Mārcienas pagastā un nebija atgriezies mājās. Bija zināms, ka vīrietis devies ar metālu detektoru uz mežos esošām kara laika cīņu vietām.

26.novembra rītā policija sāka meklēšanas darbus, un, pamatojoties uz sākotnējo informāciju, meklēšanas pasākumi tika īstenoti Pļaviņu novadā, Vietalvas pusē, jo tas bija viens no iespējamiem virzieniem, kur vīrietis varētu būt devies. Tika pārmeklēta milzīga teritorija, taču bez panākumiem. Iestājoties tumsai, meklēšanas darbi tika pārtraukti, lai neapdraudētu pašu meklētāju drošību un veselību.

Meklēšanas darbi tika turpināti 27.novembrī, piesaistot Nacionālo bruņoto spēku helikopteri, un, ņemot vērā, ka nebija skaidri zināms virziens, kurā vīrietis īsti devies, meklēšanas teritorija tika ievērojami paplašināta. Ap pulksten 15:00 izdevās atrast vīrieša automašīnu, tā atradās vairāk nekā 40 kilometrus no vietas, kur notika sākotnējie meklēšanas darbi. Meklēšanas pasākumos tika iesaistīti vēl papildus spēki, lai spētu pēc iespējas efektīvāk pārmeklēt plašo teritoriju. Pēc vairāku stundu darba, kas notika mežā un purvā, iestājās tumsa, kas radīja ievērojamas grūtības turpināt meklēšanu. Lai neapdraudētu meklēšanā iesaistīto cilvēku drošību un veselību, tika pieņemts lēmums pārtraukt meklēšanu un atsākt to 28.novembra rītā, piesaistot vēl papildus spēkus.

Ap pulksten 22:00 tika saņemta informācija no tuviniekiem, kuri turpināja apsekot teritoriju, ka vīrietis atrasts miris.

Meklēšanas pasākumi šajās divās dienās noritēja Madonas, Ērgļu, Aizkraukles, Pļaviņu novados un tajos iesaistīti vairāki desmiti policistu no Kārtības policijas un Kriminālpolicijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+