×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. novembris, 2016
Drukāt

Bezvēsts pazudušas divas nepilngadīgas meitenes (4)

Foto Facebook/Bezvests.lvFoto Facebook/Bezvests.lv

Pazudušas divas nepilngadīgas meitenes no Rēzeknes, informēja Bezvests.lv pārstāve Svetlana Gintere.

Divas draudzenes – 16 gadus vecā Sabina Ivanova un 14 gadus vecā Roza Siņavskaja (nākamajā mēnesī būs 15 gadi) aizgāja no mājām šā gada 28.oktobrī ap plkst. 12.00 un līdz šim brīdim nav atgriezušās.

Pēc Sabinas Ivanovas radiniektu sniegtās informācijas, todien pēc meitenes ienākusi viņas draudzene – Roza Siņavskaja, pēc tam abas devušās prom no mājām. Rezultātā – abas pazudušas. Par Sabinu zināms, ka viņa mācās Katoļu vidusskolā. Ar klasesbiedriem kopš pazušanas dienas nav sazinājusies. Iespējams, ka meitenes varētu būt Ludzas rajonā.

Sabinas pazīmes: augums 175 cm, gari mati. Bija ģērbusies melnā garā jakā, džinsos un kājās baltas sporta kurpes. Līdzi bija nauda un mobilais telefons.

Visiem, kas redzējuši šīs meitenes vai kaut ko zina par viņu iespējamo atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv – pa tālruni 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Un pēc mobīlā telefona atrašanas vietu nevar uzzināt, kur atrodas?

  2. Tai pa labi izskataas ka labi tesmenji, domaaju ka slauceeji taalu nebija jaameklee. Un abaam jau paardesmit reizes ir uztaisiits miiljais labais ‘shljur-shljur-shljaks’ kaajstarpee, cerams ka vismaz dazhreiz arii par to buus samaksaats. Tad jau nepezudiis. Cik taadas tiiniites nav jaatas.

  3. ģēvuškas piesitušas pēdu. Latvijā vajag dibināt mazo “interpolu”, gandrīz vai katru dienu kāds nozūd…

  4. Forsas meitenes, gan jau atradisies.

Draugiem Facebook Twitter Google+