×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Bezvēsts pazudusī Alūksnes pusaudze atgriezusies mājās (15)

Foto - VPFoto - VP

Šodien, pateicoties plašsaziņas līdzekļos izplatītajai informācijai un aktīvai iedzīvotāju līdzdalībai, 13 gadus vecā Karīna Sedleniece atgriezusies savā dzīvesvietā sveika un vesela, informē Valsts policijā.

Policija pateicas plašsaziņas līdzekļiem par informācijas publiskošanu un iedzīvotājiem par aktīvu informācijas sniegšanu, kas palīdzēja policijai noskaidrot iespējamo meitenes atrašanās vietu – Gulbenes pusē. Pusaudze šorīt mājās atgriezās pati, jo pamanīja, ka tiek meklēta ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību.

Jau vēstīts, ka meitene pēdējo reizi tika redzēta 18.jūlijā, kad ap pulksten 19:00 izgāja no savas dzīves vietas Alūksnē.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Tādas klaidones vajag likt pāraudzināšanas iestādē kā kolonija. Bērziņš tādā vecumā vairs nepalīdzēs, tas sen ir nokavēts. Tikai cilvēkiem, kas sapīsies ar tādu m…, nekāda dzīve nebūs. Tāds bērns ir izaudzis, un tāds arī paliks. Darīs ko gribēs, un ies, kur gribēs,- ar savu tuvāko cilvēku nerēķinoties. Tāda ir šodienas jaunatne.

 2. Šajā gadījumā jāraKsta bez vēsts, nevis bezvēsts

 3. Vaii tik tur nav vainīga ģimene, vecāki.

 4. Jācer ka norāvās kārtīgi…………

 5. Cik labi,atgriezusies mājās!

 6. Pērienu vismaz dabūja? Lai saprot, ka velti nostādījusi uz ausīm nezin cik cilvēkus, atrāvusi no citiem, nopietnākiem darbiem,bet pati nez kur blandījusies un pēc tam varbūt pateica-vai, man tā sanāca? Un mammai un tētim arī ar sīkiem žagariem pa ciskām!

 7. Ko sabiedrība un nākošā ģimene var gaidīt no tāda bērna. Tādas ar vārdiem sacīto nesaprot, visa valsts satraukusies par bezatbildīgu meiteni, kura jau tādos gados nogājusi no ceļa. Vecākiem jāizdara nopietni secinājumi.

 8. TAJĀ LAIKĀ LAI MEKLĒTU TIEŠĀM NELAIMĒ NOKĻUVUŠUS CILVĒKUS,POLICIJAI JĀIZNIEKO SPĒKI ŠĀDIEM BEZATBILDĪGIEM GADĪJUMIEM!!!!VAJAG PIESPRIEST SODU-ATSTRĀDĀT,VAI NAUDAS SODU NO VECĀKIEM

 9. Pilnīgi piekrītu Raganas un melany komentāram!!!

 10. Karīnai nepieciešams nepieciešamas daktera bērziņa procedūras.

 11. Es ceru, ka viņas personīgā brīvība ar to arī ir beigusies, un vecāki zinās, KAS darāms ar dakteri Bērziņu un Siksniņkundzi. Ak, tad mīļbērniņi ir personības, ak, viņiem ir tiesības, – kā tad! Bet vecāki tikmēr jūk prātā. Sabiedrības debilie modernie likumi ieaudzina mazgadīgos šmurguļos visatļautību, un pēc tam paši audzinātāji brīnās par sekām…

  • nav tik vienkārši Atbildēt

   ja bērns ir tendets us klaiņošanu, tad kā reiz centisies tureties tālāk no dakterešanas vietas, atiecigi ups un atkal pazudīs nezināmā virzienā un uz ilgāku laiku

 12. Šitādiem pusaudžiem par vazāšanos un bezatbildību, policijas resursu un darba laika tērēšanu vajadzētu likt piespiedu sabiedrisko darbu, lai sāk domāt ar galvu….

  • Pilnīgi Jums piekrītu. Ši paaudze ir tiktāl izlaista, tikai ar tiesībām, ka galīgi aizmirsts ieaudzināt PIENĀKUMU UN ATBILDĪBU KAUT PRET TUVĀKAJIEM. Te vajadzīgs noteiikti bērziņdakteris un “soda darbi, kas uzlikti par izdarīto pārkāpumu, tikai tad, kad pašai būs jāatstrādā policijas iztērētie resursi, tad nāks pie prāta. Nav vērts sodīt tikai vecākus, kaut tiem arī kaut kāds sods jāsaņem. Nevar tērēt sabiedrības resursus PALAIDŅU TVARSTĪŠANAI, jo tajā pašā brīdī policija varēja palīdzēt daudz nozīmīgāku noziegumu novēršanā. Tieši šīs neatbildības rezultātā cieš godīgākā tautas daļa, kurai nebūtu “jāsponsorē”šo dikdieņu tvarstīšanas process.

Draugiem Facebook Twitter Google+