×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. februāris, 2014
Drukāt

Biatlona masu startu pārceļ uz pēcpusdienu (papildināts)

AFP/LETAAFP/LETA

Soču olimpiādē biatlona masu starta distance, kurā startēs arī Andrejs Rastorgujevs, miglas dēļ no svētdienas pārcelta uz pirmdienas rītu. Taču laika apstākļi nav mainījušies un sacensības pārceltas vēlreiz – pašlaik starts paredzēts pulksten 13.30 pēc Latvijas laika.

Svētrdienas pusdienas laikā slēpošanas sacensībās “Laura” biatlona un slēpošanas centrā spīdēja saulīte un nekas neliecināja, ka vakarā komplekss ietīsies necaurredzamos miglas vālos. Pēcpusdienā mākoņi, kas debesis Adlerā bija aizklājuši jau no rīta, sasniedza arī kalnus. “Gorki” mediju centra apkaimē redzamības vēl bija laba, taču iekāpjot trošu vagoniņā, pārņēma nelabas priekšnojautas – kalna virsotne, kur jānotiek biatlona sacensībām, bija kā baltā pienā. Uzbraucot augstāk, redzamība bija nepilnus 50 metrus.

Latvijas vienīgais biatlonists šajā olimpiādē Andrejs Rastorgujevs vēl paspēja veikt piešaudi, taču treneris Intars Berkulis savā tālskatī mērķus vairs nav varējis saskatīt. Sākotnēji tika solīts, ka sacensības sāksies stundu vēlāk. Tomēr pamats šādam optimismam nebija – vēja nebija un arvien biezāki miglas vāli pārņēma “Laura” kompleksu. Sacensības pārcēla uz pirmdienas rītu, tas uzausa tikpat miglains. Sacensību sākums pārcelts lūdz pulksten 13.30 pēc Latvijas laika. Ja vien uzlabosies laika apstākļi…

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+