Biatloniste Juškāne paliek pirmspēdējā sprinta distancē 0

Latvijas biatloniste Žanna Juškāne ceturtdien Hantimansijskā (Krievija) palika pirmspēdējā 81.vietā Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā 7,5 kilometru sprinta distancē, informē organizatori.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Juškānei augstāk pakāpties rezultātu tabulā neļāva septiņas šaušanā pieļautās kļūdas, pēc kurām bija jāmēro tikpat daudz soda apļu. Viņa finišēja ar laiku 27:00,6, apsteidzot tikai vienu konkurenti no Jaunzēlandes.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Čehijas biatloniste Gabriela Soukalova, kura šāva bez kļūdām un finišēja ar rezultātu 21:25,6. Soukalova par 17,2 sekundēm apsteidza vācieti Andreu Henkeli, bet trešo vietu, uzvarētājai zaudējot 23,6 sekundes, ieņēma vēl viena Vācijas pārstāve Mirjama Gesnere.

Piektdien PK 9.posmā 10 km sprintā sacentīsies vīrieši, sestdien notiks sacensības iedzīšanas distancēs, bet svētdien ‒ sacensības ar masu startu.