Biatlonistei Rudzītei 57.vieta pasaules jaunatnes čempionātā 0

Latvijas biatloniste Rasma Rudzīte pirmdien Somijas pilsētā Kontiolahti ieņēma 57.vietu pasaules jaunatnes čempionāta desmit kilometru individuālajā distancē

.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Četrās šaušanās Rudzīte pieļāva sešas kļūdas un finišā no uzvaru izcīnījušās vācietes Jūlijas Bartolmēsas, kura kļūdījās trīs reizes, atpalika par astoņām minūtēm un 38,1 sekundi. Distanci beidza 75 sportistes.

Tikmēr 12,5 kilometru distancē jauniešiem no Latvijas sportistiem labākais bija Nauris Birkentāls, kurš kļūdījās desmit reizes un ierindojās 73.vietā. Pie uzvaras tika tikai vienu kļūdu pieļāvušais Aristrīds Begs no Francijas, kurš apsteidza Birkentālu par desmit minūtēm un 49,8 sekundēm.

Vēl no latviešiem 76.vietu izcīnīja arī desmit kļūdas pieļāvušais Žans Andrejevs, kurš atpalika par 11 minūtēm un 29,9 sekundēm, bet 78.pozīcijā palika Mārcis Jakovičs, kurš kļūdījās 12 reizes un Begam zaudēja 11 minūtes un 53,9 sekundes. Distanci beidza 96 sportisti.

Pasaules jaunatnes un junioru čempionāts ilgs līdz svētdienai.