×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. jūnijs, 2012
Drukāt

Bībera koncertā Norvēģijā cietušas 63 meitenes

bibera_koncerts_oslo

Kanādiešu popdziedātāja Džastina Bībera bezmaksas koncertā Norvēģijā trešdien cietušas 63 meitenes, ziņo amatpersonas. Oslo mērs Fabians Stangs paudis sašutumu par haotiskajām ainām koncerta laikā, liekot veikt izmeklēšanu par koncerta drošības pasākumiem.

Arī pašam mēram trešdien nācās patverties aiz koka, lai viņu pie Oslo operas nama nenobradātu spiedzošo meiteņu pūlis.

Amatpersonas apstiprinājušas, ka mediķi uz vietas snieguši palīdzību 49 meitenēm, bet vēl 14 meitenes nogādātas slimnīcā, taču neviena no viņām nav nopietni cietusi.

“Es jau esmu uzdevis Ārkārtas situāciju plānošanas aģentūrai izvērtēt visu pasākumu, sākot no plānošanas līdz realizēšanai. Mums ir jāzina, kas nogāja greizi un kāpēc tā notika,” norādīja Stangs.

Mērs asi kritizēja Bībera koncerta un tā reklāmas kampaņas organizēšanu.

Stangs, braucot ar velosipēdu, arī pats personīgi trešdien saskārās ar satrakotajām Bībera fanēm, kas traucās apskatīt savu elku pie Oslo operas.

“Pēkšņi parādījās milzīgs bars ar skrienošām meitenēm. Es pārbijos, un man nācās slēpties aiz koka, lai mani nenobradātu. Es spēju saprast pielūgsmi, bet tajā brīdī es biju ļoti nobijies,” sacīja Oslo mērs.

Pie operas nama bija izvietoti aptuveni simts policistu un apsargu, kuriem radās nopietnas grūtības kontrolēt spiedzošo pusaudžu pūļus.

“Mēs bijām ļoti satraukti,” sacīja trešdienas vakara policijas operācijas komandieris Kore Stelens. “Tur bija stipri vairāk cilvēku, nekā mēs gaidījām. Tie fani, kas netika iekšā koncertā, bija ļoti dusmīgi un vīlušies.”

Vietējā policija pat apsvērusi izsludināt ārkārtas situāciju aiz bažām, ka situācija kļūs nekontrolējama.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+