Bičevskim 1+2, HK “Rīga” uzvara Kirovočepeckā 0

HK “Rīga” ceturtdien MHL spēlē izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja Kirovočepeckas “Olimpija”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Rīgas komandas labā vārtus guva Elvijs Biezais, Miks Indrašis un Māris Bičevskis, kurš izdarīja arī divas rezultatīvas piespēles. Savukārt Indrašim un Biezajam pa vienai piespēlei.

Mājiniekiem izcēlās Artūrs Paščenko un Aleksandrs Orlovs.

Spēle ritēja līdzīgi, un Bičevskim uzvaras vārtus izdevās gūt trešā perioda vidū. Vārtos Kristers Gudļevskis atvairīja 18 no 20 pretinieku metieniem.

HK “Rīga” 52 spēlēs sakrājusi 76 punktus un Ziemeļrietumu divīzijā ieņem ceturto vietu. Tuvākajiem sekotājiem “Dinamo-Šiņņik” no Baltkrievijas ir par deviņiem punktiem mazāk, taču arī spēle rezervē. Izslēgšanas spēlēs iekļūs divīzijas četras labākās vienības.

Izbraukuma sērijā HK “Rīga” jāaizvada vēl divas spēles – sestdien Jaroslavļā pret “Loko” un pirmdien Ņižņijnovgorodā pret “Čajka”. Pēc tam sekos sešas spēles mājās, ar kurām noslēgsies MHL regulārā sezona.

Citā spēlē Latvijas hokejists Artjoms Dašutins guva divus vārtus, palīdzot Balašihas “MVD” ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēt Čeļabinskas “Belije medvedi”.

Dašutins precīzi meta 51. un 55.minūtē, palīdzot MVD hokejistiem no rezultāta 0:2 panākt 2:2. Abas reizes MVD komanda spēlēja vairākumā.