Sports
Hokejs

Bičevskim prieka emocijas, Kuldam sāpju grimases 1

Māris Bičevskis, foto: LETA

Latvijas hokeja izlases rindās piektdien atgriezās Māris Bičevskis, kurš bija devies uz Rīgu sagaidīt nākam pasaulē otro bērnu – meitu Beatrisi.

Pārlidojumi un maz laika miegam Mārim nedaudz atņēmuši spēkus, toties savu mīļo meiteņu apraudzīšana devusi daudz emociju un rīt pret ASV izlasi viņš cer tās pārvērst labās darbībās laukumā. Mazajai Beatrisei vārdu izvēlējusies sieva.

“Ar pirmo bērnu ir tā, ka gandrīz neko nezini, viss jauns. Tagad saprotu, ko sagaidīt, emocijas ir ļoti labas, prieks, ka ir vesela un viss kārtībā. Tikai jāaudzina. Ceru, ka uz emociju viļņa arī nākamās spēles izdosies labāk,” sacīja Bičevskis.

Galvenais treneris Bobs Hārtlijs viņu atlaidis bez iebildumiem, jo ģimene ir augstāk par hokeja spēli. “Kad biju jau Rīgā, treneris piezvanīja, apsveica. Teica, lai mājās izdaru visu, kas darāms, un dodu ziņu, kad esmu atpakaļ. Man jau uzreiz bija skaidrs, ka atgriezīšos pie izlases, gribēju aizbraukt, satikt, pārliecināties, ka viss kārtībā,” teica 25 gadus vecais uzbrucējs. Komandas vārdā viņu apsveicis Kaspars Daugaviņš, arī individuāli Mārim veltīti apsveikumi un uzmundrinājumi.

Saistītie raksti

Rīt Latvijas izlase, kas četrās turnīra spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, tiksies ar ASV izlasi, kurai identiska bilance, bet sastāvā 19 NHL spēlētāji. “ASV ir ļoti laba komanda – slido, kustās, met. Galvenais ir labi iesākt un noturēt līmeni visas spēles garumā, tad būs iespēja cīnīties. Ir interesanti spēlēt pret tik augsta līmeņa komandām, pārbaudīt sevi. Ar prieku gaidu maču. Vai (Vitālijs) Pavlovs nebūs mani izkonkurējis? Rīt redzēsim – kā būs, tā būs,” sacīja Māris Bičevskis.

Latvijas izlase piektdien aizvadīja īsu treniņu, uz ledus bija visi spēlētāji, izņemot Andri Džeriņu, Oskaru Cibuļski un Artūru Kuldu, kuri pagrieza riteni. Pēdējais mix zonā, kur žurnālisti var parunāties ar spēlētājiem, devās ar sagurušu sejas izteiksmi. Uz brīdi piestājot pie mums, pavilka uz augšu šortus – visa augštilba iekšpuse no bloķētajiem metieniem ir tumši zila. Sāpot, bet hokejs ir tāda spēle – mīkstmiešiem te nav, ko darīt. Artūrs un arī visi pārējie, kuriem arī ir lielākas vai mazākas mikrotraumas, gatavojas rīt mest izaicinājuma cimdu amerikāņiem.

LA.lv