Edvards Bidzāns uzvarējis ADAC seriāla posmā Mogerā (Austrija).
Publicitātes foto.

Bidzāns uzvar prestižajā ADAC motokrosā; Karro spēcīgā konkurencē devītais 0

Vācijas ADAC motokrosa seriāla otrajā posmā Mogeras trasē Austrijā 85 kub.cm klasē uzvaras abos braucienos svinēja “MX Moduls” komandas brucējs Edvards Bidzāns.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

Viņš uzvarēja arī sezonas pirmajā posmā un kopvērtējumā ar 100 punktiem ir pārliecinošs līderis.

MX1 klasē spēcīgā konkurencē Matīss Karro finišēja 14. un 8. vietā, bet posmā izcīnīja devīto vietu.

Uz pjedestāla kāpa šveicietis Žeremī Sīvers, pirmo sacīksti pēc traumas izārstēšanas aizvadījušais holandietis Džefrijs Herlings un igaunis Tanels Leoks. Visi trīs MXGP klases pasaules čempionāta braucēji, kuri Mogeras trasē nemainītā secībā finišēja abos braucienos.

Sezonas kopvērtējumā vadībā ar 76 punktiem izvirzījies Leoks, Karro ar 25 punktiem ir 14. vietā. Ar pirmajā posmā nopelnītajiem 35 punktiem 10. vietā atrodas Kārlis Sabulis, kuram pašlaik ir pagaidu aizliegums piedalīties sacensībās, jo maija sākumā veiktajās dopinga pārbaudēs sportista organismā tika konstatēta aizliegtā viela meldonijs.

Eiropas čempionāta ziemeļaustrumu zonas trešā posma sacensībās Gulbenē 85 kub.cm klasē viss goda pjedestāls tika latviešiem Kārlim Albertam Reišulim, Tomam Lūsim un Martinam Platkevičam.
65 kub.cm klasē uzvarēja Jānis Mārtiņš Reišulis, otrais Marjus Adomaitis no Lietuvas, trešais Semjons Ribakovs no Krievijas.