×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
22. maijs, 2018
Drukāt

Franks Gordons: Biedē ar “drausmīgu triecienu” no Austrumiem (18)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Ar Rīgas krievu avīzes “Segodņa” saistītajā interneta portālā “Vesti” kāds Aleksandrs Homenko uztraucas par to, ka NATO dara visu, lai spiestu Krieviju dot “drausmīgu triecienu” Latvijai, kura, tāpat kā abas pārējas Baltijas valstis, stāvot “uz bezdibeņa malas”.

Šis autors apraksta, kā Baltijas valstu ārlietu ministri griezušies pie visai kareivīgā Džona Boltona – ASV prezidenta padomnieka nacionālās drošības jautājumos – ar lūgumu/prasību palielināt NATO dalībvalstu militāro klātbūtni Baltijā. Homenko tūdaļ māj, var teikt, ar sētas mietu: “Krievija paredzēja ārvalstu militārās klātbūtnes straujo kāpinājumu pie savām robežām un nekad (!) neļaus NATO aliansei grozīt pastāvošo spēku samēru Baltijas reģionā.”

Autors liek saprast, ka galu galā “Igaunijas, Latvijas un Lietuvas iedzīvotajiem nāksies ciest” un šīs trīs valstis varot sev līdzi uz bezdibeni vest arī “pagaidām (!) plaukstošo Eiropu”. Homenko turpina draudēt: “Krievija, kurai kara perspektīva sagādā rūpes, atgādina uzvilktu atsperi (..) un varētu reaģēt uz spiedienu no ārpuses. Un, tā kā Krievijas konvencionālais militārais potenciāls ir manāmi vājāks nekā ASV/NATO potenciāls, pieaug kodoleskalācijas varbūtība Krievijas un ASV/NATO konflikta gadījumā.”

Var saprast, ka “Vesti” autors atspoguļo Kremļa nervozitāti sakarā ar Boltona (un tātad arī prezidenta Trampa) gatavību militāri stiprināt Baltijas aizsardzības spēju.

Diemžēl pamats nervozitātei ir arī Rietumeiropai: sakarā ar Vācijas “ceturtā sasaukuma” kancleres Angelas Merkeles tikšanos ar Vladimiru Putinu Sočos žurnāls “Der Spiegel” rak-sta, ka Krievijas prezidentam ir darīšana ar Eiropu, kura sairst, tāpat kā “Austrumu bloks” ap 1989. gadu… Jā, Rietumu un “Putinijas” pretstāve ir daudzšķautņaina.

Pašā Krievijā Kremļa “galmam” pretī stāv dūšīgs vīrs, kura izredzes diemžēl ir gaužam švakas. 19. maijā Maskavā notika jaunas partijas dibināšanas sapulce. Tā ir “Korupcijas apkarošanas fonda” vadītāja Alekseja Navaļnija partija, kas sauksies “Rossija buduščego” – “Nākotnes Krievija”. Nelaime ir tā, ka diez vai jaunajai partijai vispār izdosies reģistrēties, kā pienākas pēc likuma. Zīmīgi, ka pats Navaļnijs savas partijas dibināšanas sapulcē nav bijis klāt, jo atrodas “administratīvā apcietinājumā” par to, ka 5. maijā Maskavā organizējis neatļautu mītiņu ar saukli “Viņš mums nav cars!”.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Augsti godatais Gordona kungs,nedrikst aizmirst von Ribentrop – Molotow paktu un bijuso Vacijas kancleru Schröder ,kurs sizofreno kremla cekistu punduri publiski noverteja ka vienigo patieso Eiropas demokratu un palidzeja iznicinat Eiropas energetikas neatkaribu nodibinot Nord Stream 1.Par savu nodevibu pret Eiropas valstim un pilsoniem vins sanema siltu vietinu pie Gazprom.Vai Mutti Theresa atkartos Schröder´a nodevibu ? Vai Vacijas un Francijas ieteikums dibinat Eiropas armiju nav nodeviba pret Eiropas pret Eiropas valstim un tautam izstajotis no NATO.Vai Mutti Theresa nav nav zinams ka Vacijas armija ar savu brunojumu ir absoluti katastrofala stavokli.Tanki un lidmasinas defekti,saujamieroci katastrofala stavokli.Kareivji savus zabakus un mundierus labo pasi.Vacija militarais budzets apmeram 2,2 % !!!!!!! Quo Vadis Germanie?!

  • Докторишка херов, а про свой собственный пакт почему не вспоминаете?! Заьыли, непомните, или не хотите помнить?! Atbildēt

   Povtorno, uze v kotorij raz!!!

 2. Aleksandra Kutuzova Atbildēt

  Ko vini var atlaut vai neatlaut. Si ir musu zeme un ko gribam to ari izvelamies par sabiedroto. Un galu gala, ko vini vispar var izdarit saja virziena? Sirija lieliski demonstre visas vinu iespejas un “varesanu”, tas pats attiecinams uz Ukrainu. Vari riet talak, musu karavana iet savu celu un viss.

 3. Старый пердун и его очередная маразматическая хрень! Atbildēt

  Nu re!

 4. Krievnacistu trakošana arvien skaidrāk norāda, ka Polijai nepieciešami kodolieroči.

 5. Vai šis Homenko ir Žirinovskim brālis?

 6. NATO kodol atbaide nostrādāja pret padomēm,nostrādās arī tagad.

 7. Homenko uztraukšanā izklausās kā mazo sunīšu riešana! Tracis liels, bet jēga maza un rej viņš vienkārši aiz bailēm! NATO ir mūsu armija, mums japriecājas, ka tāda mums ir! Pretējā gadījumā šeit ātri parādīsies zaļie, pieklājīgie cilvēciņi.

 8. Homenko var neuztraukties, pat tad, ja kremlis uz ko tādu parakstītos, tad tā būtu putina režīma pēdējā diena. putina plātīšanās ar modernu apbruņojumu jau sen robežojas ar fantastikas līmeni. realitātē velk ārā vecos padomjlaika lūžņus, lai radītu priekštatu, ka baigi spēcīgie. NATO un Baltijas valstis ļoti labi saprot, ja neattīstīs savas armijas ar darbiem, tad uzreiz būs krievijas armija, kura gribēs ēst uz mūsu rēķina

  • Ваши познания в области вооружений просто восхитительны, Луиза! Так мило! Atbildēt

   !!

  • Cien.Luize ,
   launuma imperija nekas nav mainijies kops cara laikiem.Toreiz plaukstosi Potjomkina ciemati krastmala.Braucot pa Volgu ar kugi esot izskatijies lieliski.Tagad vecajiem ierociem uzlikta jauna krasa,no attaluma skats iespaidigs.Braukt nebrauc saut nesauj.Sizofrena cekistela draudesanu jau sen neviens nenem nopietni.

 9. ES ARĪ LASU ”VESTI SEGODŅA” -vēlos zināt, ko raksta krievu žurnālisti. NATO nevēlas neko grozīt attiecībā uz spēku samēru!? NEVAJAG radīt situāciju, kad jāmeklē NATO, lai Baltija varētu normāli dzīvot
  savu dzīvi un domāt par nākotni. Homenko piemirsis pateikt atbildi uz jautājumu: KAD LATVIJA IR VARĒJUSI DZĪVOT BEZ SVEŠU VALSTU AGRESIJAS UN TAUTAS IZNĪCĪBAS???? VAI TAD LĪVUS NEIZNĪCINĀJA TĀPAT KĀ ČIGĀNUS???? Vēsturē ir atbildes! KO šie CILVĒKI VAR TURPINĀT BAIDĪT CITUS??? VAI VIŅI GRIB MŪS ”IEMIDZINĀT”, LAI PĒC TAM ATTIECĪGĀ BRĪDĪ ATKAL OKUPĒTU????

 10. …nāksies ciest..””, vai tas mērķēts arī uz krievu tautības cilvēkiem, vai tos laicīgi brīdinās par draudošām briesmām?

  • Groznijā pabrīdināja ar dažām zalvēm no Grad’a

  • Būs gan jācieš. Atbildēt

   Savus pienākumus jāpilda līdz galam. Tādēł vińi ir jau šeit. Fronti nedrīkst dezertēt.

   • Ļaunuma impērijas beigas vairs nav tālu. Varbū tieši Baltijas valstis varēs tās sabrukumu atkal pasteidzināt. Tas Pūķins ir krievu Hitlers.

    • За своим концом следите, мудаки! Таких пророков было много, и где они все? А Россия стоит! Atbildēt

     !!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Nelieniet manās sēņu vietās!

No 20. augusta līdz 2. septembrim vismaz 36 Latvijas novados notiks vērienīgas militārās mācības “Namejs”. Jēkabpilī un Valmierā plānots izspēlēt masu nemierus. Mācību uzdevumi tiks veikti arī uz juridiskām un privātām personām piederošiem zemes īpašumiem. Mācību laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietosies militārā tehnika, tāpēc bruņotie spēki aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un nekavēt karavīru un tehnikas pārvietošanos.

Vai jums ir bažas, ka novecojusi aparatūra medicīnas iestādēs var apdraudēt veiksmīgu jūsu ārstēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+