×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. februāris, 2014
Drukāt

Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” aicina ziedot Ukrainas nemieros cietušajiem (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

A wounded Ukrainian pro-European opposition activist is in a ambulance after clashing with the riot police near a district court in Kiev on January 11, 2014. The activists were protesting against a court decision regarding several activists accused of terrorism. AFP PHOTO / ANATOLII BOIKO

Starptautiskā Sarkanā Krusta Federācija informē, ka reaģējot uz liela mērogademonstrācijām, kas joprojām norisinās Ukrainā kopš 2013.gada novembra beigām, Ukrainas Sarkanā Krusta brīvprātīgo skaits pirmās palīdzības sniegšanā jau ir sasniedzis 500, kuri pēdējo divu dienu laikā ir snieguši palīdzību vairāk kā 360 ievainotiem cilvēkiem. Papildus ir izveidoti 15 pirmās palīdzības punkti, lai varētu nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” (turpmāk – LSK) ir uzsākusi sarunas ar Ukrainas Sarkano Krustu, lai precizētu pirmās palīdzības sniegšanai nepieciešamos materiālus un apjomus. LR Veselības ministrija un LR Ārlietu ministrija ir izteikušas atbalstu palīdzības nodrošināšanā.

LSK aicina ziedot Ukrainas nemieros cietušajiem uz ziedojumu kontu ar norādi „Ukrainai”.

Saņēmējs: Latvijas Sarkanais Krusts
Reģistrācijas Nr. 40008002279
Banka: AS Swedbanka
Kods: HABALV22
Konta Nr. LV28HABA0140J04577004

Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti palīdzības sniegšanā Ukrainas Sarkanajam Krustam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc SARKANAIS KRUSTS neaicina ziedot tepat Latvijā slimajiem bērniņiem? Tos nemierniekus neviens no mājas laukā nedzina līst nepatikšanās,paši vandāļi lai tagad ārstējas. Kauns mūsu valstij un arī SARKANAJAM KRUSTAM,par to ka liekat prioritātē sešas valsts pašu radītās problēmas,kamēr te mirst gan mazi gan lieli,jo nav līdzekļu lai apmaksātu āretēšanos. KAUNS!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+