×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2017
Drukāt

Biedrība “Pārtikas amatnieki” tirgo mājražojumus un amatnieku izstrādājumus “Amatnieku sētā” Jelgavā (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Pārtikas amatnieki” tirgo mājražojumus un amatnieku izstrādājumus “Amatnieku sētā” Jelgavā

Šobrīd mūsu veikalā “Amatnieku sēta” ir augļi, ogas, dārzeņi, maize, piena produkti, mājražojumi, mājas apstākļos ražota gaļa, sulas, nektāri, sīrupi, dažādi čipsi, sukādes, konfelādes, garšvielas, medus produkti, tējas, marinējumi, konservi, medījumu gaļa, konditoreja, saldējums un citi garšīgi un veselīgi produkti. Mums veikalā ir pieejamas pat garšvielas kafijai.

Mēs piedāvājam uzņēmumiem, tūristu grupām no Latvijas un ārzemju ciemiņiem iespēju nogaršot vietējos produktus, kā arī inovatīvus un jaunus produktus, no kuriem lielākā daļa nav nopērkami lielveikalos un izceļas ar augstu kvalitāti un izcilām garšas īpašībām. Mūsu produkti ir lieliski gan korporatīvajām dāvanām, gan vienkārši ciema kukulim. Tie pārsteidz ikvienu un simbolizē Zemgales amata meistaru prasmīgo roku darbu!

Biedrība “Pārtikas amatnieki” Uzņēmumu reģistrā reģistrēta 2012. gada 25. jūlijā, to dibināja 11 vietējie uzņēmēji. Kā pirmais biedrības vadītājs bija šā brīža “Svētes maizes” īpašnieks Jānis Dāvids ar mērķi apvienot vietējos mājražotājus un amatniekus, lai kopīgi tirgotu un reklamētu savu produkciju kopējā veikalā – Amatnieku sētā. Biedrību vadīja katru gadu pa vienam no Jelgavas novada mājražotāju – biedru saimniecību vadītājiem un īpašniekiem – Antra Zeiliņa, SIA “Ķiploku pasaule”, Ināra Mālkalne, z/s “Blūdži”, Lolita Duge, mājražotāja “Piparmētru namiņš”. Šobrīd biedrības vadītājs ir z/s “Klīves” komercdirektors Māris Šņickovskis.

Jelgavas novada pašvaldība ir atbalstījusi biedrību ar līdzfinansējumu kopīgos projektos, šobrīd arī biedrības valdē ir Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Sanda Lakutijevska.

“Amatnieku sētas” veikals atrodas Jelgavā Lielajā ielā 5/7, kur šobrīd tiek tirgoti 40 amatnieku un 64 mājražotāju izstrādājumi no Jelgavas, Ozolnieku, Tērvetes un citiem Zemgales un Latvijas novadiem.

Darba laiks: otrdien – piektdien 9.00 – 18.00;
sestdien 10.00 – 14.00;
svētdiena, pirmdiena – brīvdienas

Biedrībai ir sava mājas lapa: www.partikasamatnieki.lv un “Facebook” konts: www.facebook.com/partikas.amatnieki
e-pasts:partikasamatnieki@gmail.com
mob. 27097555

Visi interesenti laipni aicināti mūsu veikalā!

Biedrības “Pārtikas amatnieki” valdes priekšsēdētājs Māris Šņickovskis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. veikals domats labi pelnosiem!

  2. Bezkaunīgi dārgi!!!

  3. zaņķis tas viss ir. un par drausmīgi dārgu naudu. desās tāpat ir plaušas un maltas cūku ādas.

Draugiem Facebook Twitter Google+