×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. septembris, 2013
Drukāt

Biedrības “Demokrātiskie patrioti” valdē ievēlēti Cipule, Stalts un Bite

Demokr2

Biedrības “Demokrātiskie patrioti” biedru pilnsapulcē ievēlēta jauna valde, kuras uzdevums ir sagatavot biedrību partijas veidošanai, informēja sabiedrisko attiecību konsultante Dace Zandfelde.

 

Biedrības jaunajā valdē strādās valdes priekšsēdētāja Liene Cipule, biedrības dibinātājs un valdes priekšsēdētājas vietnieks Dāvis Stalts, valdes locekļi Inga Bite (RP), Kalvis Vītoliņš, Druvis Kleins, Edmunds Griģis un Guntars Krasts.

“Jau iepriekš biedrībā runājām par nepieciešamību iedzīvināt līderu rotācijas principu – atbilstoši katra līdera īpašībām un organizācijas tā brīža mērķiem. Pirmais biedrības valdes priekšsēdētājs bija Jānis Bordāns, viņu nomainīju es, un šobrīd mani nomaina Liene Cipule, kura ir saņēmusi ne tikai valdes, bet visas biedrības mandātu strādāt,” pauž biedrības dibinātājs Stalts.

Lai iepazīstinātu ar biedrības “Demokrātiskie patrioti” politiskajiem mērķiem, biedrība aicina uz preses konferenci ceturtdien, 12.septembrī, plkst.12.45 “Demokrātisko patriotu” birojā Rīgā, Miesnieku ielā 10 (3.stāvā). Preses konferencē piedalīsies Cipule, Stalts, Bite, Vītoliņš, Kleins un Tautsaimniecības domnīcas vadītājs Krišjānis Feldmans.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+