Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
8. oktobris, 2016
Drukāt

Biedrības “Patvērums “Drošā māja”” informācijas centrs sniedz atbalstu cilvēkiem no 20 valstīm (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Biedrības “Patvērums “Drošā māja”” informācijas centrs imigrantiem sniedz atbalstu cilvēkiem no 20 valstīm, aģentūru LETA informēja biedrībā.

Visbiežāk centrā dažāda veida atbalstu sniedz imigrantiem no Ukrainas, Krievijas, Irākas, Sīrijas un Afganistānas.

Informācijas centram visbiežāk nepieciešami arābu, puštu, dari, farsi, turku, kurdi, urdu, hindi, ķīniešu un franču valodas tulki un tulkotāji. Turklāt tulku un tulkotāju pakalpojumu nodrošināšanai atvēlēti apmēram 43% projekta finansējuma.

Centrā no 18.maija sniegta dažāda veida palīdzība 250 unikāliem klientiem jeb cilvēkiem, kas ir reģistrēti Latvijā.

Jau ziņots, ka biedrības kopš šā gada 18.maija īstenotā projekta “Informācijas centrs imigrantiem” gaitā Rīgā un četros reģionālajos kontaktpunktos – Liepājā, Jelgavā, Cēsīs un Daugavpilī – tiek piedāvāts dažāda veida atbalsts un pakalpojumi trešo valstu pilsoņiem, speciālistiem un nevalstiskajām organizācijām.

Projekts “Informācijas centrs imigrantiem” ilgs līdz 2017.gada 31.decembrim.

Projektu Patvēruma, migrācijas un integrācijas fondā īsteno “Patvērums “Drošā māja””. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība, un projekta kopējais budžets ir 939 944 eiro, no tiem Eiropas Savienības finansējums – 704 995 eiro, bet valsts budžeta finansējums – 234 998 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bet kā REĀLi palīdzēts?!?

  2. miljoni miljonu projekti Atbildēt

    Vai tad tas projekts ir kāds slepens otrais ANO, ka tādi izdevumi ?

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+