×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. jūlijs, 2013
Drukāt

Biedriņa cirks beidzas – viņš izlasei nepalīdzēs

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas basketbola izlasei Eiropas čempionātā nepalīdzēs vienīgais NBA pārstāvis Andris Biedriņš, vēsta Latvijas Basketbola savienības (LBS) mājas lapa.

Latvijas izlase 18. jūlijā sāka gatavoties Eiropas čempionātam, bet skaidrības par Biedriņa plāniem nebija ne LBS vadītājiem, ne valstsvienības galvenajam trenerim Ainaram Bagatskim. Viņš bija gatavs 27 gadus veco centru gaidīt vēl nedēļu, bet tagad sportists pateicis – Latvijas izlase neietilpst viņa plānos.

„Nav noslēpums, ka pēdējās sezonas “Warriors” sastāvā man nav bijušas veiksmīgas. Pāreja uz Jūtas “Jazz” mana līguma darbības pēdējā gadā pavērusi jaunas iespējas, kuras centīšos izmantot. Tāpēc esmu nolēmis laikus – jau augusta pirmajā pusē – doties uz ASV, lai pienācīgi sagatavotos sezonai. Turklāt šādā situācijā negribu riskēt ar savainojumiem,” basket.lv citēts Biedriņš.

“Kluba maiņa notika diezgan negaidīti un lika pārskatīt visus plānus. Vajadzēja izsvērt visus aspektus, tāpēc mana izšķirošā atbilde par līdzdalību valstsvienībā kavējās. Sarunā ar LBS prezidentu, ģenerālsekretāru un izlases galveno treneri vienojāmies nākamās sezonas laikā uzturēt ciešākus kontaktus un jau pavasarī pieņemt lēmumu par manu spēlēšanu vai nespēlēšanu. No manas puses svarīgi būs tikai sportiskie apsvērumi – veselības stāvoklis, situācija ar līgumu utt. Novēlu Latvijas komandai veiksmi Eiropas čempionātā. Pats tikko biju Tallinā uz Eiropas U20 čempionāta finālspēli, un guvu ļoti daudz pozitīvu emociju. Milzīgs prieks par puišiem, no kuriem pats pazīstu tikai dažus. Latvija var būt lepna par tādu jauno paaudzi, un domāju, ka daudzi no viņiem nākotnē spēlēs izlasē.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+