sports.yahoo.com

Biedriņam 13 minūtes “Warriors” uzvarā Dalasā 0

Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas “Warriors” pirmdien NBA spēlē Dalasā papildlaikā ar 105:101 pārspēja “Mavericks”.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 30

Biedriņš spēlēja 13:22 minūtes, metienus pa groziem neizdarīja un attiecīgi punktus neguva. Viņa rēķinā divas atlēkušās bumbas un viena personiskā piezīme.

Uzvarētājiem Stīvens Karijs guva 31 punktu, no kuriem 20 – pēdējā ceturtdaļā un pagarinājumā. Zaudētājiem rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Odžejs Maijo.

Goldensteita ar 11 spēlēs izcīnītām sešām uzvarām Rietumu konferencē atrodas sestajā vietā, bet Dalasa (6-6) ir astotā.