Biedriņam 23 minūtes un divi punkti “Warriors” zaudējumā 0

Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlēs sestdien piedzīvoja latviešu centra spēlētāja Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas “Warriors” vienība, kas izbraukumā ar 92:99 (25:18, 26:28, 14:23, 22:18, 5:12) pagarinājumā piekāpās Jūtas “Jazz” komandai.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88

Biedriņš atkal laukumā devās “Warriors” komandas sākumsastāvā, laukumā pavadot 23 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienīgo izpildīto divpunktu metienu.

Vēl latvietis izcīnīja četras atlēkušās bumbas un un nopelnīja trīs personīgās piezīmes.

Pēdējais metiens pamatlaikā piederēja “Jazz” komandai, bet tā to nespēja realizēt un pēc 48 spēlētām minūtēm rezultāts bija 87:87. Papildlaikā “Warriors” vienīgo metienu no spēles spēja realizēt tikai četras sekundes pirms tā beigām un viesi piedzīvoja neveiksmi.

Šajā mačā “Warriors” rindās 19 punktus guva Neits Robinsons, kurš guva visus piecus punktus papildlaikā, ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Deivids Lī, bet 17 punkti tika saskaitīti Klejam Tomsonam.

Savukārt “Jazz” komandas labā 23 punktus guva Deriks Feivorss.