Biedriņš agriežas laukumā pēc cirkšņa savainojuma 0

Pēc divu spēļu izlaišanas labās kājas cirkšņa savainojuma dēļ NBA spēlē Goldensteitas “Warriors” sastāvā atgriezies Andis Biedriņš.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Biedriņš laukumā atgriezās “Warriors” mājas spēlē pret NBA čempioniem Maiami “Heat”, kura tika zaudēta ar 75:92. Neraugoties uz kareivju pamatcentra Endrjū Boguta kārtējo potītes savainojumu, Biedriņš netika pie vairāk minūtēm kā ierasti un šoreiz tās bija piecas minūtes un 45 sekundes. Uzbrukumā jau ierastās nulles, tomēr aizsardzībā Andris pastrādāja produktīvi – divas atlēkušās bumbas, pārķerta piespēle un bloķēts metiens. Šī spēle vēsturē gan iekļūs ar kādu citu notikumu – Maiami “Heat” līderis Lebrons Džeimss pārsniedza 20 000 gūtu punktu robežu. “Warriors” ar 23 uzvarām 37 spēlēs Rietumu konferences turnīra tabulā ir piektajā vietā.

Vairāki izceļami notikumi mūsu leģionāru vidū notikuši arī šaipus Atlantijas okeānam. Tā Eiropas kausa izcīņas spēlē Seviljas “Cajasol” sastāvā pie pirmajām četrām minūtēm tika 17 gadus jaunais un 2,10 metrus garais liepājnieks Kristaps Porziņģis. Viņš ir viens no Seviljas kluba jaunatnas sistēmas basketbola komandas līderiem, bet pie gaisa apostīšanas lielās komandas sastāvā oficiālā spēlē ticis otro reizi. Pirmā bija Spānijas čempionātā.

Eirolīgā sievietēm vietu astotdaļfinālā nodrošināja Zane Tamanes pārstāvētā Orenburgas “Nadežda”, Zane jau ierasti bija galvenā cīnītāja zem groziem un aizsardzības balsts. Tikmēr FIBA Eiropas kausa izcīņā izslēgšanas spēles jau iet vaļā. Pašreizējā kausa ieguvēja Kurskas Dinamo” sastāvā Gunta Baško-Melnbārde kopā ar Francvijas “Nantes” spēra platu soli pusfināla virzienā, ceturtdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā ar 56:51 pārspējot slovāku “Ružemberok”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROLĪGA. “Tarsus” – “Bourges” 63:66 viesos, Liene Jansone 25 min., 4+2AB. “Nadežda” – “Targovište” 71:68, Zane Tamane 29 min., 8+10AB. “UGMK” – “Polkowice” 85:67 viesos, Anete Jēkabsone-Žogota 16 min., 3 punkti. “USK Praha” – “Novi Zagreb” 91:88, Elīna Babkina 6 min., bez punktiem.

EIROPAS KAUSS. Sievietes, 1/4fināla pirmā spēle, “Nantes” – “Ruzemberok” 56:51 viesos, Gunta Baško-Melnbārde 31 min., 2 (no spēles 8/1)+12AB+2RP. Vīriem “Spartak” – “Cajasol” 78:59, Jānis Strēlnieks 24 min., 10+2RP; viesos Kristaps Porziņģis 4 min., bez punktiem. “Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis, 2-0) – “Triumph” 85:84 viesos.

IGAUNIJA. “Kalev/Cramo” – “Rapla” 73:60, Armands Šķēle 31 min., 16+5AB+3RP.

LIETUVA. “Lietkabelis” – “Neptunas” 65:81, Kaspars Vecvagars 19 min., 3 (nos pēles 6/0)+4RP.

BALTIJAS LĪGA. “Tarvas” – “Barsy” 96:75, Māris Ļaksa 27 min., 20+6AB, Juris Umbraško 35 min., 14+6AB.