AFP/LETA

Biedriņš beidzot debitē “Jazz” 0

Latvietis Andris Biedriņš piektdien debitēja Jūtas “Jazz” rindās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, taču tas nelīdzēja viņa pārstāvētajai komandai tikt pie uzvaras.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

“Jazz” savā laukumā ar rezultātu 101:112 (33:31, 18:31, 27:33, 23:17) piekāpās Fīniksas “Suns” basketbolistiem.

Biedriņš laukumā pavadīja četras minūtes un deviņas sekundes, kas bija otrs mazākais spēles laiks komandā. Latvietis šo minūšu laikā ar metieniem pa grozu vai bumbām zem groziem neizcēlās, taču tika pie vienas personiskās piezīmes.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 23 gūtiem punktiem bija Markīfs Moriss, bet „Jazz” labā 18 punktus guva Mārvins Viljamss.

Biedriņš laukumā pirmo reizi devās tikai mača izskaņā, nospēlējot atlikušās pamatlaika minūtes, tomēr to laikā “Jazz” spēja gūt par sešiem punktiem vairāk nekā pretinieki. Šī latvietim bija debija Jūtas kluba rindās regulārajā čempionātā, jo pirms tam viņš bija aizvadījis vien pārbaudes spēles, bet sezonas priekšvakarā iedzīvojās potītes savainojumā, kā rezultātā nācās izlaist visas līdzšinējās čempionāta spēles.

Biedriņš šovasar no Goldensteitas “Warriors” tika aizmainīts uz “Jazz” vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (4,69 miljonus latu).