×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Biedriņš: “Nokļūšana “Jazz” ir lieliska izdevība”

biedrs-media

Vienīgais NBA spēlējošais latvietis Andris Biedriņš Jūtas “Jazz” rīkotajā mediju dienā atzina, ka nokļūšana Soltleiksitijas komandā ir viņa lieliskā izdevība atgriezties agrākajā līmenī.

Jūtas “Jazz” mediju dienā kameras priekšā sēdās teju vai visi komandas spēlētāji, tostarp arī džezmeņu jaunieguvums Andris Biedriņš. Saruna aizritēja jautrā noskaņojumā un vairāk bija vērsta uz sadzīviskām lietām, kā arī Biedriņa pirmajiem soļiem basketbolā un vēlāk NBA.

“Joprojām esmu spējīgs uz to sniegumu, kādu savulaik esmu demonstrējis Goldensteitā. Nokļūšana «Jazz» man ir kā lieliska izdevība. Darīšu visu, lai atkal spēlētu tā, kā iepriekš,” apņēmību atgriezties citā līmenī pauda Andris Biedriņš. Goldensteitā viņam viss paticis, taču bijis pēdējais laiks mainīt vidi un komandu, tādēļ spēlētājs pateicās “Jazz” organizācijai par doto iespēju.

2012./2013. gada sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis 53 spēlēs guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Šie rādītāji pamatīgi atpaliek no Biedriņa vidējiem rādītājiem, kas 510 spēlēs ir 6,4 punkti un 7,1 atlēkusī bumba spēlē. Veiksmīgākā Andrim bija 2008./2009. gada sezona, kurā viņš vidēji mačā guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

“Jazz” turpina gatavoties jaunajai NBA sezonai un Biedriņa varējumu, vistcamāk, varēsim novērtēt jau pārbaudes spēlēs. Pirmā no tām tiks aizvadīta jau 8. oktobrī pret Biedriņa ieprekšējo komandu Goldensteitas “Warriors”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+