Foto – AFP/LETA

Biedriņš un “Wariors” paliek tukšā 0

NBA čempionāta spēlē Goldensteitas “Warriors” ar 90:91 zaudēja Memfisas “Grizzlies”, lai gan trešās cetirtdaļas izskaņā kareivjiem bija 20 punktu pārsvars, bet sākot spēles pēdejo nogriezni – 16 (68:52).

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš spēli sāka pamata sastāvā, kopā nospēlējot 16 minūtes, kurās ne reizi nemeta pa grozu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles. Bēdīgo statistiku uzlabo fakts, ka spēles nogriežņus ar Biedriņu laukumā “Warriors” uzvarēja ar 16 punktu pārsvaru, turklāt neveiksmīgajā pēdējā ceturtdaļā viņš laukumā nebija.

Ar piecām uzvarām 16 spēlēs “Warriors” Rietumu konferences turnīra tabulā ir priekšpēdējā 14. vietā, bet savā Klusā okeāna divīzijā – pēdējie.