Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. februāris, 2013
Drukāt

Bieķengrāvja estakādi frēzēs

Rīgas dome šā gada budžeta grozījumu ietvaros piešķirs līdzekļus Salu tilta estakādes pār Bieķengrāvi pārfrēzēšanai, pēc operatīvās sanāksmes par situāciju uz Salu tilta un Rīgas ielām informēja RD priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

 

“Pavasarī mēs plānojam budžeta grozījumu ietvaros izskatīt jautājumu par līdzekļu piešķiršanu Bieķergrāvja viadukta posma visas braucamās daļas pārfrēzēšanai, kas nodrošinātu līdz četriem gadiem drošu braukšanu, kad tiktu izstrādāts tehniskais projekts šā posma remontam, jo pašlaik ir apstiprināts tikai Salu tilta remonta projekts,” sacīja Ameriks. Iecere izmaksās aptuveni 200 tūkstošus latu. Tāpat dome varētu lemt par līdzekļu piešķiršanu Zemitāna tilta sabiedriskās joslas remontam.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.2
Alūksne +2.8
Daugavpils +2.9
Saldus +3.3
Liepāja +5.1
Jelgava +3.9
Ventspils +4.7
Limbaži +3
Madona +2.7
Rēzekne +3.4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+