×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. aprīlis, 2017
Drukāt

Bija izveidots pastāvīgs klientu loks: Latvijā lielā apmērā ievests “ekstazī”

Atsavinātās narkotikas. Valsts policijaAtsavinātās narkotikas. Valsts policija

Par “ekstazī” ievešanu no Lielbritānijas lielā apmērā un tā tirgošanu aizturēti divi rīdzinieki, informē Valsts policija. Vīrieši ar šo nelegālo rūpalu nodarbojušies vairāk nekā gadu, un viņiem bijis izveidojies pastāvīgo klientu loks.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par diviem vīriešiem, kuri, iespējams, saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka vīrieši darbojas grupā. Proti, no Lielbritānijas uz Latviju ieved narkotiskās vielas, kuras vēlāk pārdod Latvijas iedzīvotājiem.

Marta beigās likumsargi veica trīs kratīšanas vīriešu īpašumā – dzīvoklī un privātmājā, kas atrodas Rīgā, kā arī automašīnā. Kratīšanu laikā kopā tika atrasti un atsavināti vairāk nekā 260 gramu MDMA kristālu un 190 gramu MDA. Šīs vielas ir pie amfetamīnu grupas piederošas narkotikas, dēvētas arī par “ekstazī”. Bez tam no personām tika atsavināti arī divi grami kokaīnu saturošas vielas un pusotrs grams izžāvētas marihuānas. Tāpat kratīšanu laikā tika izņemti arī narkotisko vielu iepakojuma materiāli – trīs kastes ar plastikāta maisiņiem ar salmiņveida aizdari. Vīriešu dzīvesvietās tika atsavināti 2500 eiro, kas, visticamāk, iegūti no narkotiku realizēšanas.

Policisti Rīgā aizturēja abus aizdomās turētos – 1987. gadā dzimušu Latvijas valstspiederīgo, kurš pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas piegādājis narkotikas no Lielbritānijas, kā arī 1996. gadā dzimušo narkotiku tirgotāju. Neviens no šiem vīriešiem agrāk nav sodīts.

Saistībā ar notikušo pret abiem vīriešiem uzsākti kriminālprocesi. Iespējamam narkotiku pārvadātājam pāri Latvijas robežai piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt par tirgošanu aizdomās turētajam vīrietim – ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+