Latvijā
Kriminālziņas

“Bija skaidrs, ka tur palīdzība vairs nav sniedzama!” Aculiecinieks par traģisko avāriju Neretā0

Foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Pirmdien, 25. martā, dienas beigās uz lielceļa pie Neretas notikusi trīs automašīnu sadursme, kas beidzās ar letālām sekām.

“Atskanēja blīkšķis, pacēlās putekļu mākonis, automašīnas ritenis ieripoja man sētā un atsitās pret mājas sienu,” LNT raidījumam “Degpunktā” stāsta aculiecinieks.

Viņš dzīvo pie Neretas robežas, blakus krustojumam, kas ved uz Jēkabpili, Vecumniekiem un Subati. Tieši šajā vietā pirmdien notika traģiska trīs automašīnu sadursme, kurā gāja bojā mikroautobusa šoferis. Jānis steidza uz notikuma vietu. Nonākot tur – saprata, ka daudz neko līdzēt nevarēs.

“Aizskrējām uz turieni, bet pēc pirmā acu skatiena jau bija skaidrs, ka tur palīdzība vairs nav sniedzama. Izskatījās, ka viņš tur uzreiz bija gatavs,” stāsta aculiecinieks.

Tūlīt klāt bija arī operatīvie dienesti, kas nekavējoties sniedza palīdzību kravas automašīnas šoferim, kurš smagi asiņoja.

Šobrīd policija sniedz lakonisku informāciju par avārijas iemesliem, bet no notikuma vietā redzētā var izvirzīt versiju, ka trešā incidentā iesaistītā automašīna “Opel Meriva” braukusi no Jēkabpils puses un, iespējams, auto stūrētāja – 61 gadu vecā sieviete – gribējusi paspēt šķērsot galveno ceļu pirms tālumā redzamā kravas auto.

Sieviete laidusi garām “Volkswagen” busiņu, taču tas izrādījies garāks nekā varētu domāt.

Mikroautobusa aizmugurē kundzes acu priekšā parādījusies piekabe. Triecienā pa kravu busiņa šoferis zaudējis vadāmību un ielidojis pretējā joslā.
Saistītie raksti

Citi vietējie iedzīvotāji, kuri skrējuši skatīties vai negadījumā nav iekļuvis kāds tuvinieks, secina, ka šajā krustojumā jau sen vajadzēja uzbūvēt apli. Lokveida kustība novērstu daudzas avārijas.

Avārijas aculiecinieki aicināti sazināties ar Valsts policiju pa tālruni 110. Jebkura informācija var būt noderīga notikušā izmeklēšanā.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv