×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
23. augusts, 2015
Drukāt

“Biju pārāk sasprindzinājusies,” teic Ieva Akurātere par gūto savainojumu (6)

Foto- Vita DauksteFoto- Vita Daukste

Koncertā "Kulakova nakts" Ogres estrādē 22.augustā

„Biju pārāk sasprindzinājusies, tāpēc gadījās misēklis. Man izdega kleitā un arī ādā caurums, bet saņēmu medicīnisko palīdzību un koncertu turpināju citā kleitā. Tagad viss ir kārtībā,” portālam “La.lv” pēc koncerta “Kulakova nakts” Ogres estrādā atzina dziedātāja Ieva Akurātere.

Jau rakstījām, ka dziedātāja “Zaļās dziesmas” laikā guva apdegumus, lietojot pirotehniku.

„Šogad ir īpašs svētku noskaņojums – atceramies, kas bija toreiz pirms 30 gadiem. Mēs tagad esam nokļuvuši ātrgaitas liftā, kas ir vērsta uz nākotni. Tā ir sajūta par labsirdīgo spēku, ka cilvēki ir brīvi un arī viņu apziņa ir brīva. Šodien varēja sajust brīnišķīgās idejas, kas tika mums dāvinātas koncerta laikā,” atzina dziedātāja.

Kā ziņots, koncerts tika rīkots par godu koncertam pirms 30 gadiem, pēc kura fani, vēršoties pret komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus.

Bez pasākuma vaininiekiem – grupu „Pērkons” – , koncertā piedalījās arī grupas „Menuets,” „Instrumenti,” Ogres pūtēju orķestris, koris „Gaudeamus” diriģenta Ivara Cinkusa vadībā, kā arī jaunās latviešu grupas – „Rīgas Modes”, „Krampis,” „Chomsky Chess Club” un „DJ Krankenwagen”. Savukārt pēc koncerta vinila diskotēku spēlēja DJ Dambis un Uldis Rudaks.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. LA pārraksta vēsturi!? Tie,kas demolēja bija vienkārši jaunieši un dzērāji, bet ne protestanti pret komunistiko iekārtu!

  2. Lūdzu, par tām “dāvinātajām idejām”, sīkāk!

  3. Toties šī kleita tagad jāliek muzejā ar visu caurumu,un pēc daudziem gadiem tā būs lielā vērtībā!!!!!

  4. Beidziet dezinformēt par dzērāju ālēšanos vilcienā, kā kaut kādu protestu

  5. “….fani, vēršoties pret komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus.” – ?????
    Latviešu “melnais humors”……Nudien, J.Podnieks zārkā apgrieztos, jo šitādu propagandu pat dok. filmas “Vai viegli būt jaunam?” uzņemšanas laikā vairs neuztvēra nopietni.

Draugiem Facebook Twitter Google+