×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
26. marts, 2012
Drukāt

Bijušais britu vēstnieks Maskavā: Putina pozīcijas nav drošas

protests2

Bijušais Britānijas vēstnieks Maskavā Endrū Vuds, kurš šo amatu ieņēma laikā no 1995. līdz 2000. gadam, sarunā ar Igaunijas laikrakstu “Eesti Paevaleht” spriedis, ka marta sākumā notikušās Krievijas prezidenta vēlēšanas apliecina – iedzīvotāju atbalsts Vladimiram Putinam ievērojami krītas.

Vuds spriež, ka no pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka Putinam nav par ko uztraukties – viņu ievēlēja lielākā daļa balsstiesīgo Krievijas iedzīvotāju, viņam ir “ērts” parlaments. “Taču patiesībā viņa pozīcijas nav tik drošas, kā varētu likties. Protesti pierāda Putina varas novājināšanos,” uzskata bijušais britu vēstnieks Maskavā, kurš pašreiz nodarbojas ar konsultāciju sniegšanu dažādām organizācijām un birojiem attiecību veidošanā ar Krieviju.

Viņaprāt, Krievija jau tagad stāvot uz pārmaiņu sliekšņa. Taujāts par Putina varas iespējamo likteni pēc 20 gadiem, Vuds atbildēja: “Domāju, ka šī aina viņu biedē. Par to var spriest kaut vai pēc tā, kā viņš izteicies par arābu pavasari un bijušā Lībijas diktatora Muamara Kadafi nāvi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+