×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. novembris, 2017
Drukāt

Bijušais CIP direktors: Putinam Ukrainā vajadzēja “sadauzīt degunu” (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV vajadzēja Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam “sadauzīt degunu” un atbildēt uz agresiju pret Ukrainu, paziņojis bijušais ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Džons Brenans.

Viņš intervijā telekanālam PBS sacīja, ka Putina lēmums uzbrukt Ukrainai un sākt militāro kampaņu Sīrijā bija balstīts uz viedokli, ka simetriskas militāras atbildes nebūs.

“Es uzskatu, ka Putins ir ļoti gudrs indivīds un viņš patiešām novērtē savus ienaidniekus un oponentus. Kad viņi iegāja Ukrainā, manuprāt, viņš domāja, ja rīkosies apņēmīgi un izmantos ievērojamu spēku, tad tas neizsauks militāru atbildi no Rietumu puses. Es uzskatu, ka viņš rēķinājās ar to, ka Obamas pēdējā termiņa beigās Vašingtonas reakciju var paredzēt, un, manuprāt, viņš redzēja, ka Obama nevēlas militāru konfliktu un attiecīgi izmantos citus ASV rīcībā esošos instrumentus, piemēram, sankcijas,” sacīja Brenans.

Viņš norādīja, ka pats personīgi bijis pārliecināts, ka Putinam Ukrainā vajadzēja “sadauzīt degunu”.

“Es uzskatu, ka Putina lēmums iet pret Ukrainai, sākt militāro kampaņu Sīrijā bija balstīts uz viedokli, ka simetriskas militāras atbildes nebūs. Es domāju, ka noteiktos gadījumos mums vajadzēja mūsu reakciju padarīt mazāk prognozējamu Putinam. Man šķita, ka mēs varējām ķerties pie darbībām, kas nenovestu pie netieša kara ar Krieviju,” pavēstīja Brenans.

“Atceros, kad mācījos skolā, huligāni centās iebiedēt un viņi turpināja presēt, kamēr viņiem nedaudz nesadauzīsi degunu. Es uzskatīju, ka Putinam reāli vajadzēja nedaudz palaist asinis no deguna. Es domāju, ka tas viņam liktu atkāpties, jo kā vairums huligānu viņš zina, ka nevar stāties pretim citiem. Tas viss ir izrādīšanās. Domāju, viņš nobremzētu savu vēlmi izmantot iebiedēšanas taktiku vai vispār atteiktos to tās, ja būtu dabūjis pretim,” sacīja Brenans.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Un kopā ar to ,kremļa bālo kodi,kaklus apgriezt derētu arī visādiem kleperiem un kaspariem.kas arī noteikti reiz notiks.

  2. Raksta autors ir tipisks deķīša vilcējs uz savu pusi, bet naidīgie komentētāji pusakli suņi kas rej uz katru otrpus sētas, jo viņiem liekas ka labs ir tikai tas kas baro ad lētu desu.

  3. ušu pusanglis no rušiem gruzijā piedzīvoja pēcvjetnamas pendeli un lūdzās atdod bēgot pazaudētos hammerus, bet doma par netiešu karu ir tikpat veca kā abi iepriekšējie pasaules kari, kur pusanglis izspieda maksimālo peļņu,
    tagad rietumu politiskie recidīvisti līdzīgi komunistu propogandistiem gatavina jevrosojuzā lielugabalu gaļu, kuriem trakoti gribētos par apkaunojošo pendeli atmaksātu ar put’in faces nosoboju

  4. Ne tikai degunu,kaklu apgriezt tam izdzimtenim vajadzētu.

  5. Privāts viedoklis Atbildēt

    Putinam jebkurā valstī vajadzētu sadauzīt degunu….

  6. Piekrītu rakstam!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+